Ostatní materiály, nabízené Tiskovým apoštolátem FATYMu

TÁBOROVÉ HRY- pro letní tábory a pobyty na farách. Zpracované programy, které jsme použili v jednotlivých letech na našich táborech. Program táborů je zpracován vždy pro starší děti (11-15 let), pro mladší děti program odpovídajícím způsobem zjednodušujeme.
Programy táborů ke stažení ZDE

TYNAF - týden na faře pro děti. Děti na rozdíl od tábora či chaloupky nikam neodjíždějí, ale jen ráno docházejí na faru, kde je pro ně zajištěn program a strava (na jednu faru se mohou sjíždět i z okolních obcí. Nabízíme zpracované programy pracované programy, postřehy, osvědčenou osnovu pro TYNAFy, které již tradičně v závěru prázdnin na našich farách vedeme.
Programy TYNAFů ke stažení ZDE

DENAF - den na faře pro děti. Obdoba TYNAFu, ale jednodenní. Vhodné například pro nejaký volný den (podzimní přázdniny) ve školním roce.
Programy DENAFů ke stažení ZDE

AKTUÁLNÍ HESLA - formační myšlenky. Jednou za čas (po měsíci až třech) vymýšlíme krátký slogan, který je heslem pro děti, mládež i pro ty, kteří se chtějí prřipojit.

ČISTÁ LÁSKA - texty zpravodaje iniciativy propagující předmanželskou čistotu. Vychází nepravidelně, spojuje ty mladé (jednotlivce i páry), kteří se rozhodli žít podle zásad této iniciativy (mající původ v USA, ale především v evangeliu).

CYKLUS PRO NÁSTĚNKY- o duchovním životě (název cyklu: Můžeš růst). Jde o polotovar, který můžete volně použít pro své nástěnky a doplnit ho obrázky (některé nabízíme rovněž ke stažení).

VIDEA - ke stažení.

MP3 - ke stažení.

FOTO Z AKCÍ - zde se dostanete do rubriky FOTO, kde si můžete prohlédnout (ve zmenšené velikosti) fotogalerie z akcí majících souvislost s FATYMem a jím spravovanými farnostmi... V některých případech je zde možno stahnout i velké fotografie ve velikosti dostačující pro vyvolání.

I vy můžete přispět něčím zajímavým, co by stálo za zveřejnění a druhým pomohlo.

Go to top!

Vrať se na hlavní stranu FATYMu!
Domovská strana serveru www.fatym.com (s kompletní nabídkou)
Knihovna křesťanské literatury na internetu www.knihovna.net
 
Tato strana je archivovane spolecne se starou verzi webu www.fatym.com (nova verze od roku 2007 je zde) a je umistena na serverech A.M.I.M.S. Na serverech A.M.I.M.S jsou dale hostovany Internetova televize TV-MIS.cz, TV-MIS.com, Casopis Milujte se!, on-line internetove prehravace JukeBox TV-MIS.cz (hudebni) a TemaBox TV-MIS.cz, virualni pout do Svato zeme a na Sinaj - svata-zeme.tv-mis.cz, weby poute.eu, ps.oblati.cz a rada dalsich projektu.

NAVRCHOLU.cz