Zajímavé...

Za deset až třicet let se vyjádří ti, kdo to přežijí

duha(gay symbol). zdroj: www.pixabay.com, Licence: CC0 Public Domain / FAQ List New York Times tento týden oznámil, že Chlapečtí skauti Ameriky ukončili celonárodní zákaz homosexuálních vedoucích. Podle Timesů se tak snažili vyřešit problém, kvůli němuž hrozilo, že se tato organizace rozdělí a bude vystavena ochromujícím soudním sporům. Diskriminace na základě sexuální orientace bude zakázána také ve všech kancelářích Chlapeckého skauta a u všech placených postů. Noviny píší, že tento krok má za cíl odvrátit soudní spory v New Yorku, Coloradu a dalších státech, které zakazují takovouto diskriminaci v zaměstnání
Je však škoda, že Timesy přehlédly šokující příběh, který se objevil ve stejné době jako jásot nad tímto novým přístupem. ...

Kdyby na to měly žaludek, mohly čtenáře přimět k zamyšlení nad tím, zda by mělo být homosexuálům umožněno působit jako skautští vedoucí.

Jde o příběh Moiry Greylandové, ženy, která se proslavila jako harfenistka keltské hudby a zakladatelka dvou operních souborů ve Spojených státech. Je dcerou dvou amerických spisovatelů. Její matka, Marion Zimmer Bradleyová, která zemřela v roce 1999, byla uznávanou autorkou science fiction a fantasy románů. Její nejznámější knihou jsou Mlhy Avalonu, feministické převyprávění artušovské legendy. Její druhý manžel a Moiryn otec, Walter Breen, psal knihy o numismatice. Ale její rodiče měli i jiné zájmy.

Příběh se objevil loni, kdy jedna bloggerka publikovala dvě sžíravé autobiografické básně Moiry Greylandové. Tehdy již bylo obecně známo, že Breen byl odsouzen za týrání dětí a roku 1993 zemřel ve vězení. Ale nikdo nevěděl, jak s Moirou zacházela její vlastní matka. „Byla krutá a násilnická, zároveň byla nenormální i sexuálně,“ napsala v průvodním e-mailu. Tato zpráva byla natolik přesvědčivá, že ostatní autoři science fiction byli zděšeni a neschopni slova. Někteří z fanoušků Bradleyové spálili její knihy.

Tento týden Greylandová zveřejnila na jiném blogu další podrobnosti o svém dětství.

Stačí říci, že oba rodiče chtěli, abych byla homosexuálem, a děsilo je, že jsem žena. Moje matka mě obtěžovala od mých 3 do 12 let. Vzpomínám si, že když mi otec poprvé provedl něco mimořádně násilného, bylo mi pět. Ano, znásilnil mě. Nerada na to myslím.

Bradleyová a Breen byli součástí gay a bisexuální subkultury amerického Západního pobřeží. To, že byli i pedofily, byl už jen přídavek navíc, jak dosvědčuje jejich dcera.

Greylandová píše o nesmírném odporu jejího otce k jejímu pohlaví, navzdory jeho mnoha vztahům se ženami a ženským obětem. „Jasně mi řekl, že mě nikdy žádný muž nebude chtít, protože všichni muži jsou skrytí homosexuálové a jen se zatím ještě nevyrovnali se svou přirozenou homosexualitou.“ Ve všem tom, co Greylandová odhaluje, jde podle jejího názoru o silné pokřivení lidské přirozenosti, které je jádrem moderní genderové ideologie. Tento zlostný tlak genderové ideologie je odhodlán využít hnutí homosexuálů – v některých kruzích považované za něco víc než neškodný projev lásky a náklonnosti mezi osobami téhož pohlaví –, aby pokročilo k naprostému osvobození lidských bytostí od jakéhokoli omezení sexuální touhy a chování.

Greylandová je nekompromisní ve své analýze toho, co se opravdu děje v této subkultuře, jež se nyní rychle stává něčím jiným než „sub“ kulturou:

Teď bych všem dobromyslným lidem, kteří se domnívají, že přenáším své zkušenosti na širší komunitu homosexuálů, chtěla vysvětlit, proč jsem přesvědčena, že mám pravdu. Mé zkušenosti z komunity homosexuálů říkají, že hodnoty v této komunitě jsou velmi odlišné: předpokládá se, že každý je homosexuál a tají to. Rané sexuální zkušenosti zabrání homosexuálním dětem jejich orientaci tajit, a pak budou všichni šťastní.

Pokud mi nevěříte, prozkoumejte význam pojmů ,legální věk‘, ,Twinks‘, ,ageismus‘ a spisy ČETNÝCH levicových autorů, kteří věří, že raná sexualita je pro děti nějakým způsobem ,prospěšná‘.“

Grealandová též tvrdí, že to, co odlišuje homosexuální kulturu od kultury heterosexuálů, je přesvědčení, že raný sex je dobrý a prospěšný. Oni opravdu věří, že jediný způsob, jak vytvářet další homosexuály, je poskytnout chlapcům sexuální zážitky, dříve než budou ,zničeni‘ přitažlivostí k dívkám.

Pokud se mnou souhlasíte, což však nemusíte, pak tyto skutečnosti stojí za to, abyste jim věnovali pozornost. Pokud si myslíte, že se mýlím, máte na to právo, ale mějte se na pozoru před OBROVSKÝM počtem případů sexuálního zneužívání a transgenderismu, které budou vycházet z těchto ,manželství‘ homosexuálů. Již statistika sexuálního zneužívání dětí homosexuály vykazuje astronomicky vysoká čísla ve srovnání s počtem dětských obětí heterosexuálů.

Otec Greylandové týral mladé chlapce. Nakonec se to o něm rozneslo a muž, u kterého v Los Angeles bydlel, si uvědomil, že jeho syn je zrovna ve věku, na který se Breen zaměřoval. To mělo za následek Breenovo uznání vinným ve 13 bodech různých násilných sexuálních deliktů. Zemřel ve vězení v roce 1993. Greylandová nám smutně sdělila, že „ačkoli moje matka i moje ,macecha‘ (lesbická milenka matky) o otcových zločinech velice dobře věděly, mně téměř až do okamžiku jeho odsouzení nikdo nevěřil a byla jsem považována za ,hysterku‘.

Greylandová vysvětluje, jak to v této kultuře chodí. Říká, že je třeba pochopit, že milovníci chlapců nepovažují to, co dělají, za „zneužívání“. Podle nich je sex založený na vzájemném souhlasu. Poté popsala, jak se vyvíjelo její uvažování o hnutí homosexuálů ve světle toho, co byla nucena prožít. Začalo jí docházet, že:

... homosexualita může být problém. Pochopitelně jsem byla vychována tak, abych byla zcela tolerantní. Před lety jsem četla (Jeffreyho) Satinovera, který se domnívá, že homosexuálové jsou do značné míry pansexuální, to znamená, že chtějí mít sex s KÝMKOLI, JAKÉHOKOLI věku a KTERÉHOKOLI pohlaví, spíše než aby se chtěli omezovat na jednu osobu. Považuje to za bezpochyby morální a etický problém, nikoli za sexuální ,orientaci‘...

Greylandová nyní interpretuje skutečné přesvědčení svých rodičů takto:

Vzhledem k tomu, že všichni lidé jsou od přirozenosti homosexuální, vládnoucí skupiny heterosexuálů každého omezují a činí jej posedlým. Raný sex způsobí, že lidé budou ochotni mít sex s kýmkoli, což přivodí ideální společnost, z níž bude odstraněna homofobie, a pomůže to lidem stát se tím, ,kým doopravdy jsou‘. Také bude zničena nenáviděná nukleární rodina s jejím paternalismem, sexismem, ageismem (ano, pro pedofily to bude skvělá věc) a všemi ostatními ,ismy‘. Bude-li dostatečný počet dětí sexualizován v dostatečně nízkém věku, homosexualita bude najednou ,normální‘ a přijatelná pro všechny a staromódní představy o věrnosti zmizí. Jelikož sex bude integrován jako přirozená součást každého vztahu, zmizí bariéry mezi lidmi a objeví se ideální společnost, neboť ,heterosexuální kultura‘ bude následovat osud dinosaurů. Jak říkávala moje matka: ,Dětem je vymýván mozek tak dlouho, až uvěří, že nechtějí sex.‘“

Já vím, já vím. Hloupost tohoto konkrétního tvrzení je bezmezná a jeho skutečným důsledkem jsou čtyřicetiletí lidé podstupující terapii kvůli sexuálnímu zneužívání, mnoho, mnoho sebevražd a zničené životy téměř KAŽDÉHO z nich.
Ale někdo to musel říct. Bude mi někdo naslouchat? Šest mužů v otcově procesu odmítlo svědčit, dvě oběti svědčily. S jedním z nich jsem v kontaktu. Fanoušci mé matky jej před lety tak divoce umlčeli, že o tom dodnes nedokáže hovořit. Neznám osudy všech těch mužů, ale vím, že jeden z nich zemřel ve svých čtyřiceti letech kvůli problémům s příjmem potravy. Nikdy nebyl schopen mluvit o tom, co se stalo. A vím, že nejméně jeden ze seznamu 22 mužů, který jsem dala policii jako soupis potenciálních obětí zneužívání, spáchal v loňském roce sebevraždu. Znám také mnoho obětí mého otce, které nesvědčily, protože ho milují. Já osobně chápu proč: z obou mých rodičů byl on ten mnohem laskavější.

Moira Greylandová hovořila online s Katy Faustovou, na jejímž blogu zveřejnila tyto své sžíravé zkušenosti. (Faustová je jedním z šesti dětí homosexuálů, které svědčily u Nejvyššího soudu proti manželství osob stejného pohlaví před vynesením rozsudku v případu Obergefell.) Její názory tuto záležitost ještě vyostřily: problémem je homosexualita.

Problémem je přesvědčení, že všechen ten stále provozovaný sex nějak vyřeší problémy, a ne že je vytváří. Greylandová pokračovala:

Proto jsem začala mluvit proti sňatkům osob stejného pohlaví a tím jsem si znepřátelila dokonce i většinu mých nejsilnějších zastánců. Koneckonců, potřebují vidět mé rodiče jako šílené sexuální delikventy, nikoli jako homosexuály následující své hluboce zakořeněné etické postoje a snažící se vytvořit ideální společnost podle poněkud pošetilé fantazie. Nejsou ochotni přijmout možnost, že homosexualita může ve skutečnosti ničit děti, a ničit dokonce i dospělé, kteří chtějí zůstat v jejím područí."

Můj pohled je přirozeně velmi nepříjemný pro liberální osoby, s nimiž jsem byla vychována: Bylo mi ,dovoleno‘ být obětí zneužívání od obou rodičů a bylo mi ,dovoleno‘ být obětí dosti hrozného násilí. Je tedy neuvěřitelné, že mi NENÍ DOVOLENO obvinit jejich homosexualitu za jejich naprostou ochotu akceptovat jakýkoli sex provozovaný kdykoli mezi všemi lidmi."

Ale to mě ani na okamžik nezastaví. Budu hájit své právo hovořit. Mlčela jsem až příliš dlouho. ,Manželství‘ homosexuálů není ničím jiným než způsobem, jak přetvořit děti k obrazu jejich ,rodičů‘. Za deset až třicet let se ty, které to přežijí, vyjádří."

Do té doby budu mluvit já.“ Co za deset až třicet let řeknou ti, kdo byli chlapeckými skauty, o některých otevřeně homosexuálních dospělých vedoucích a zaměstnancích? Poví pak Moira Greylandová: „Vždyť jsem vám to říkala“?

Zdroj: Mercatornet

Převzato z http://rcmonitor.cz/cr, článek z 18. 8. 2015, naleznete zde.


Sdílet

Související články:
Disponuje Církev mocí udělovat požehnání svazkům osob stejného pohlaví? Odpovídá Kongregace pro nauku víry (03.03.2023)
USA: I gayové jsou zhrozeni dopadem transgenderu na děti! (24.11.2022)
Bývalá transsexuální teenagerka žaluje lékaře, kteří jí odstranili prsa, když jí bylo pouhých 15 let (19.11.2022)
LGBT AGENDA V NĚMECKU UMOŽNILA OTEVŘENÍ HOMO-ŠKOLEK S PODPOROVATELEM PEDOFILIE V JEJICH ČELE (17.11.2022)
Homosexualita není hřích, je to zranění uvnitř lidské osoby. Homosexuální chování je hřích, vysvětluje kněz Marko Rozkoš (08.11.2022)
Proč progresivcům záleží víc na nenávisti vůči Církvi než na dobru LGBT osob (03.11.2022)
Zdeněk Chytra, homosexuál pro tradiční rodinu (nový odkaz na video) (29.10.2022)
Vždy jsem si myslel, že jsem se gayem narodil. Dnes jsem šťastně ženatý táta. (26.10.2022)
Tragédie na Zámockej má už příliš mnoho viníků (25.10.2022)
Karol Dučák: I homosexuální osoby Bůh povolává k čistotě. „jako muže a ženu je stvořil“ (Gn 1, 27) (22.10.2022)
Na duhovém pochodu v Itálii nesli Pannu Marii s odhaleným hrudníkem (14.06.2022)
P. Petr Piťha: Otevřený dopis české veřejnosti (14.06.2022)
Co mají biskupové učit? (23.05.2022)
Nevím, kdo je žena, nejsem bioložka, perlila Bidenova nominantka k Nejvyššímu soudu (26.03.2022)
Jak je to doopravdy s Maďarskem a tzv. diskriminací LGBT (15.07.2021)
Video: Názor bývalých domováků na adopce dětí homosexuálními páry (30.04.2021)
Aliance pro rodinu: Demonstrace za ochranu manželství - svazku muže a ženy a proti obchodu s dětmi (26.04.2021)
Polsko: velvyslanci 50 států v Polsku prosazují LGBT agendu (17.01.2021)
LGBT aktivistům nejde o řešení problémů homosexuálů (03.12.2020)
Manželství pro osoby stejného pohlaví? (25.07.2020)
Proč katolická církev nenávidí homosexuály? Nebo spíš proč si to tolik lidí myslí? (19.06.2020)
MARIINA VÍTĚZSTVÍ 22: Byl gayem, dokud se ho nedotkla láska Panny Marie (18.02.2020)
Studie nenalezla žádný „gen homosexuality“. Co to znamená pro katolickou morálku? (09.12.2019)
Být gay a zároveň katolík? Dobrá rada pro katolíky, které přitahuje stejné pohlaví (12.10.2019)
Aktivistka Lívia zaskočila účastníky Gay Pride-u nepříjemnými otázkami (31.08.2019)
Čarnogurský: PRIDE je pýcha. Pýcha předchází pád. (27.07.2019)
Nenechte se oklamat - Kristus zakazuje homosexuální úkony a Církev nemůže učit jinak (27.07.2019)
Rodí se člověk jako homosexuál, nebo se jím stává? - to je základní otázka a tím také jádro diskuze o gender teorii. (24.02.2019)
'Každý den jsem bolestně toužila po tátovi', přiznává žena, kterou vychovávaly dvě lesbičky (21.02.2019)
Mnozí mladí křesťané nechápou argumenty proti gay 'manželstvím'. Proč? (22.01.2019)
Odvážný katolický politik je pro gay aktivisty bigotním a odpuzujícím extremistou (18.01.2019)
Kardinál: "Alarmující signál rozpadu víry v Německu" (05.12.2018)
Co gay lobby určitě nechce, abyste věděli (30.07.2018)
Kardinál Müller: Říci "Jsem gay" znamená zdegradoval úžasné bohatství lidské bytosti (24.06.2018)
Homofobie "neexistuje", říká vysoký vatikánský kardinál (22.06.2018)
Homosexualita je zraněním pouze pro neznalého člověka a "vygumovaného" křesťana (12.06.2018)
Proč není možné, aby Katolická církev požehnala homosexuály jako "pár" (15.05.2018)
Gay olympionici paradoxně dosvědčují nesmyslnost "manželství" osob stejného pohlaví (24.02.2018)
Operace Katechismus: homohereze je připravena na svůj rozhodující útok (12.02.2018)
Reakce ze Slovenska na zprávu, že biskup z Osnabrücku chce žehnat homosexuální svazek (28.01.2018)
Předseda KBS k pojmu "manželský partner": Soudní dvůr EU nemůže změnit smýšlení společnosti (21.01.2018)
Rouhavý 'gay-betlehem' se dvěma Josefy (25.12.2017)
Děti LGBT rodičů vyrostly - Nyní odhalují nemocnou realitu (03.10.2017)
Ohrožení rodiny je ohrožením společnosti (06.09.2017)
Kardinál podporuje terapii pro homosexuály (02.09.2017)
Kardinál Sarah o vztahu k LGBT (01.09.2017)
Homo-Homofobie. Pohled na temnou gay realitu USA. (28.08.2017)
Itálie: Uskutečněný veřejný pochod na odprošení za "gay pride" (16.08.2017)
Svědectví ex-gaye: Sodomie je "lepidlem" LGBT hnutí (13.08.2017)
Italští věřící dnes dělají růžencový pochod jako odčinění za "gay pride" (29.07.2017)
Jsou děti z rodin a homosvazků opravdu stejné? (23.07.2017)
Kam to spěje? (09.07.2017)
Kardinál Sarah: Nemůžeme být milosrdnější než Ježíš - pokud soudíme, že homosexuálové nedokáží dosáhnout ctnost čistoty, ponižujeme je (18.06.2017)
Disneyho coming out: V nejnovější pohádce vystupuje poprvé gay (09.03.2017)
OSN má novou funkci "LGBTI cara" (16.01.2017)
Proč homosexuálové odcházejí z církve? (02.01.2017)
Liberální inkvizice ve Španělsku: Reklama vybízí udávat lidí za negativní postoj vůči LGBT (25.11.2016)
Nový příběh Harryho Pottera bude obsahovat homosexuální vztah (25.11.2016)
Mexiko neuznalo "manželství pro všechny", ale jen mezi mužem a ženou (25.11.2016)
Kardinál Maradiaga: Žádný člověk se nerodí jako homosexuál (26.09.2016)
Pradávná hereze vysvětluje, proč naše kultura přijala homosexualitu a potraty (30.08.2016)
Nová studie: Děti homosexuálů trpí depresemi i násilím (20.08.2016)
Poslankyně Pavlína Nytrová: Homosexuální lobby plíživými kroky nabourává chod celé naší společnosti (14.07.2016)
Jak soud vzal dětem šanci na maminku (09.07.2016)
Africký kardinál ostře kritizuje kardinála Marxe za to, že žádá od Cirkve, aby se omluvila homosexuálům (04.07.2016)
Neuznávají evropské hodnoty? V Moldavsku pravoslavné babičky "zrušily" LGBT pochod (09.06.2016)
Jakarta – protesty proti fondům OSN pro LGBT komunitu (28.03.2016)
Kardinál Vallini: není úkolem státu povyšovat přání na práva (06.03.2016)
Obama křesťany varuje: Homosexuální práva jsou důležitější než náboženská svoboda (23.11.2015)
SPUŠTĚNA elektronická PETICE proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY" (04.11.2015)
Vyjádření paní poslankyně PAVLÍNY NYTROVÉ k petici proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY" (12.09.2015)
Homosexuální "práva" jsou "falešnými právy" (06.09.2015)
Nejvyšší soud USA přikázal celonárodně zavést sňatky pro homosexuály (26.06.2015)
Pozadí irského referenda o homosexuálním "manželství" (26.06.2015)
* Homoaktivisté: Předseda AZR měl pravdu - srovnání slovenského a irského referenda
*Dublinský arcibiskup: Budou problémy
(26.05.2015)
Irské referendum: odhalení taktiky prohomosexuální lobby (25.05.2015)
Neměli bychom se omlouvat za učení Církve (01.05.2015)
Třetí cesta: homosexuálové a Katolická církev (Video - svědectví) (28.04.2015)
Homosexuální aktivisté přiznávají svůj cíl - vštípit do dětí agendu LGBTQ (21.03.2015)
Dopis ženy, kterou opustil manžel, oženil se s homosexuálem a získal děti do opatrovnictví. (12.02.2015)
Robin Becková o 35 letech "pekla" v homosexuálních vztazích (14.01.2015)
Homosexuály se nerodíme. Ani se jimi nestáváme. (30.12.2014)
Homosexualita v dílech o Harrym Potterovi (29.12.2014)
Filipínský katolík: Přitahují mne muži, ale nejvíce miluji Boha (19.11.2014)
Homosexualita a čistota (17.11.2014)
* Europoslanec - homosexuál: "Homosexuální 'manželství' je boj proti křesťanství"
* Video: Tirania homofašizmu
(07.11.2014)
Děti z homosexuálních partnerství vykazují statisticky významné poškození (17.10.2014)
LIST BISKUPA Z HONOLULU O TOM, JAK CÍRKEV CHÁPE MANŽELSTVÍ (15.10.2014)
Jsem věřící a prožívám homosexuální cítění. Jak se s tím dá žít? (14.10.2014)
Kardinál Burke o papežově výroku "KDO JSEM JÁ, abych soudil?" (29.09.2014)
Video: CELÁ PRAVDA: otec M.Kuffa verzus homosexuálové (29.09.2014)
Mgr. Ing. o. Marián Kuffa, Dr.hc.: Homosexuálové jsou vraždou našeho národa (06.09.2014)
Evropský soud: Manželství homosexuálů není lidským právem (26.07.2014)
Stane se také pedofilie „sexuální orientací“ ? (15.07.2014)
LGBTI rozzlobilo, že francouzské ministerstvo školství se rozhodlo v tichosti zrušit výuku genderu (06.07.2014)
Latinská Amerika odmítla svazky osob stejného pohlaví (02.07.2014)
Hlas z Belfastu: prohrajete boj, jestliže nebudete hovořit o škodlivosti homosexuality (15.06.2014)
Německo rozšířilo adopční práva pro homosexuály (15.06.2014)
Rusko vidí na Západě - „Znamení konce časů“ (05.06.2014)
Keňa legalizuje polygamii (20.05.2014)
Nový dokumentární film vysvětluje katolický pohled na homosexualitu (16.05.2014)
Šéf MOZZILLY byl propuštěn: podpořil rodinu a ne LGBTI lobbisty (06.05.2014)
Dramata a noční můry dětí z duhových rodin (04.05.2014)
Malta schválila civilní svazky párů stejného pohlaví (26.04.2014)
Modlitba za muže a ženy,kteří trpí pokušením homosexuality (11.04.2014)
Bývalý homosexuál uzavřel manželství se ženou (11.04.2014)
Homosexualita a možnost terapie (11.04.2014)
(Lunácek v akci:) Španělští homosexuálové žalují nového kardinála (07.02.2014)
Ex-homosexuál uzavřel manželství se ženou, homoaktivisti zuří (27.12.2013)
Musíme učit děti, že homosexualita není hřích (04.11.2012)
Katolická církev připomíná svůj postoj k homosexualitě (09.06.2012)
K pochodu homosexuálů Prahou (10.08.2011)
Spokojí se homosexuálové s právem na adopci dětí a se zrovnoprávněním manželství muže a ženy? (24.06.2011)
Pedofilův průvodce láskou a potěšením: Pravidla chování milovníka dětí (19.11.2010)
| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 02. 09. 2015 | 5529 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://rcmonitor.cz
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace