Zajímavé...

Z dalších ohlasů na časopis Milujte se!

V redakci časopisu Milujte se! se opět nashromáždilo mnoho pěkných ohlasů na tento časopis. Zveřejňujeme je i pro další.

Děkuji mnohokrát za krásný, podnětný, zajímavý, poučný, naši víru podporující časopis, věřím, že si ho celá naše rodina s radostí přečte a přinese mnoho užitku.
Díky všem, kteří časopis tvoří, konečně něco nejen pro naši mládež.
Požehnání vám všem, kteří děláte tolik dobrého.


Potáborové setkání ve Štítarech 2013Vážená redakce,
občas se mi dostane do rukou Váš časopis. Dílo Vašich myslí a vytrvalost jsou obdivuhodné. Napadlo mne, že by bylo hezké, kdybych si mohla o Vašich článcích povídat nebo psát se svými sourozenci. Jsme už všichni důchodci, ale žijeme každý na jiném konci republiky. Ráda bych proto pro nás všechny objednala stejná čísla a poprosila Vás, abyste je zaslali přímo na naše adresy.
Přeji Vám požehnané Vánoce a příští rok prožitý ve zdraví těla a v srdci s vírou, nadějí a láskou, které mezi lidi šíříte.
Děkuji Vám a zůstávám s pozdravem a výrazem obdivu k Vaší práci.
LP


Povelehradské setkání 2013Vážená redakce,
moc si vážím Vaší práce, všeho, co děláte pro šíření evangelia - radostné zvěsti.
Časopis odebírám v počtu 2 ks, pokud mám dojem, že může někomu posloužit, tak mu jej daruji k přečtení a sama v něm najdu vždy mnoho poučného.Využívala jsem také články na farní nástěnku, kterou jsem několik let dělala.
Děkuji a přeji Boží požehnání pro všechno Vaše konání.
PB


Povelehradské setkání 2013Požehnaný večer!
Veľmi pekne ďakujem za vašu odpoveď, a za nasmerovanie na internet. Slovenskú verziu časopisu poznám, ba pomáham ho rozširovať u nás, v Poprade, ale aj všade tam, kde idem ponúkam, evanielizujem...
Mohla by som vaše, Milujte se, objednať pre švagrinu? Je Česka, žije v Prahe. Ak by to bolo možné, tak vás poprosím o informáciu, lebo ja by som jej ho predplatila aspoň na 1 rok, tak neviem, ći sa to dá. Hádam by časopis prijala a čítala, lebo články sú veľmi zaujímavé a poučné.
Prajem všetkým veľa Božích milosti v novom roku.
Š


Povelehradské setkání 2013Dobrý den,
... v době, kdy jsem chodila na střední školu, pro mě časopisy Milujte se! byly velmi zásadní. Upevňovaly a formovaly moji víru, za což vám budu vděčná do konce života. Věřím, že veškerá vaše činnost ponese bohaté ovoce. :)
S upřímným pozdravem
HB


Bible a my 2014Vážení redaktoři a vydavatelé časopisu Milujte se!
Chtěl bych Vám poděkovat za Vaši výbornou osvětovou práci v časopisu Milujte se!, v němž podáváte systematicky mladým lidem, a nejen jim, návod, jak dobře a radostně prožít svůj život. V dnešním zmateném světě je to velmi potřebné. I když už nejsem žádný mladík, těším se vždy na další číslo a se zájmem si jej pročítám. Když si vzpomenu na své mládí, vím, jak jsem tehdy takové poučení velmi postrádal. Proto velký dík za ti Vaší práci!
P. JK


Misijní pouť 2015Milé sestry, milí bratři,
s pomocí Boží se mi nedávno na internetu podařilo nalézt váš časopis Milujte se! a musím říci, že je vynikající a je pro mě velkým povzbuzením. Také v něm nacházím pomoc pro své okolí. Např. kniha Tima Guenarda S Bohem v ringu je velmi důležitým svědectvím pro mého bližního, který měl těžké dětství, nemůže odpustit svému otčímovi a potažmo ani Pánu Bohu.
Ráda bych měla i papírové verze časopisu, abych je mohla dát lidem ve svém okolí. Na časopisu je totiž krásné, že se dobře čte. A přitom otevřeně svědčí o Pánu Bohu. Takže unavení lidé, kteří nedokážou najít sílu ke čtení teologických knih a ani k modlitbě, mohou prostě místo Mladé fronty dnes nebo Blesku vzít do ruky váš časopis a čtení jim půjde samo.
Děkuji moc za odpověď a hlavně za to, že připravujete takový nádherný časopis.
Bůh žehnej vám a vašemu časopisu :-))).
R


Misijní pouť 2015Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat, že vydáváte časopis, který je pro mne samotnou velmi inspirativní a dle mého názoru oživuje v člověku "to dobré". Přeji Vám, aby Vaši práci i nadále provázel Duch Svatý. Pěkný den.
S pozdravem
P


Misijní pouť 2015Dobrý den,
Narazila jsem na Váš časopis náhodou a nadchl mě:)
Přeji Vám krásné a poklidné dny.
V


Misijní pouť 2015Dobrý den,
mockrát děkují, že umožňujete rozesílat výtisky přímo domů. Už několik let, se těším vždy na nový výtisk časopisu a na nové a nové články. Nejvíce se mi líbí korespondenční svědectví.
Před mou svatbou jsem hodně se začetla do článku o vztahu věřící a nepokřtěný... což byl i můj případ.
Předem mockrát děkují.
S pozdravím a přáním požehnané postní doby.
T

Dobrý den,
půjčila jsem si od kamarádky Váš časopis a líbil se mi. Ráda bych si ho také objednala. Děkuji.
K

Dobrý den,
jsem vaším pravidelným a radostným odběratelem časopisu Milujte se!
Musíme tento úžasný časopis šířit dál, je v něm mnoho zajímavého, užitečného a moudrého. MOC vám za Něj děkuji ! Nyní jsem na mateřské dovolené, t.č. s nízkým rodičovským příjmem, až budu opět zaměstnaná, pošlu zase nějakou finanční podporu.
Mějte se všichni v redakci dobře a požehnaně, se srdečným pozdravem
DA

Dobry den,
váš časopis mě velmi oslovil a ráda bych ho objednala sobě, rodičům, atd.
Bůh žehnej Vaší redakci.


Mše sv.  na ŠticePoslední dvě čísla jsem přečetl já i moje žena snad celá, velmi dobré (témata, citace z katechismu, grafika) - modlíme se za vás a povzbuzujeme.
F


Tři králové Brno 09Chtěla bych Vám poděkovat za duchovní vzpruhu a inspiraci, které skrze časopis Milujte se! šíříte. Ráda bych se připojila k jeho pravidelným odběratelům.
H


LukášVážená redakce,
patřím k pravidelným čtenářům časopisu Milujte se, který se mi velmi zamlouvá, protože obsahuje spoustu zajímavých a podnětných článků. V čísle 41 mě velmi zaujal článek Rady do manželství, které jsem měl znát dřív...
Byla bych moc ráda, kdybyste mi text uvedeného článku mohli zaslat v elektronické podobě, protože bych ho chtěla šířit dál jako vhodný námět pro duchovní obnovy, pro přípravy snoubenců atd. Mnohokrát děkuji a přeji vše dobré, hodně inspirace a dobrých nápadů.
M


večeřeCelému vašemu kolektivu vyprošujeme dary Ducha Svatého pro další léta úspěšného vydávání Milujte se! Jsme rádi, že tento časopis existuje! Nejen naše děti, ale i my s manželkou si jej rádi čteme a na stará kolena se necháváme poučit.
Ještě jednou díky!!!
S


Je to super superden!... Jinak za časopis moc děkuji, velmi se mi líbí. Ráda čtu svědectví čtenářů, ráda se dovzdělávám a rozšiřuji obzory, vítám aktuální reakci na momentální situaci - vděčna jsem byla za číslo věnující se uprchlické otázce včetně vyjádření arcibiskupa Jana.
Pán Bůh zaplať. S přáním všeho dobrého.
H


SoluňáciOdebíráme Váš časopis již léta a vážíme si Vaší práce. Máme s manželem 4 děti, 2 dnes již dospělé s vlastními rodinami, 2 dospívající. Váš časopis byl pro nás vždycky zdrojem inspirace, povzbuzení, radosti i útěchy, když vše nešlo tak, jak jsme si představovali. Jsme vděčni za to, že stále existují zdroje, které se nebojí pojmenovat věci pravým jménem, které se zastávají Boha i života věřících lidí. Děkujeme!
E


pouťDobrý den.
Ve Vašem časopise velice rád čtu a dozvím se v něm spoustu nových věcí.
P

Za sebe osobně Vám chci poděkovat za tento časopis. Dochází nám do schránky a když přijde,tak se o něj přetahujeme (doma je nás 7) a každý si jej chce přečíst jako první. Už to řešíme tak, že si v kostele přibereme ještě jedno číslo. Přeji Vám hodně Božích milostí a inspirací Duchem Svatým.
E

Váš časopis mám velmi ráda a ráda z něj předčítám večer celé rodině. Přeji Vám, abyste nás svými příspěvky a životními příběhy zajímavých lidí oddaných Bohu inspirovali ještě dlouho a dlouho...
L

Váš časopis čteme od začátku do konce a moc se nám líbí, proto si jej přejeme dostávat pravidelně domů.
M

Děkujeme Vám za pochopení. Vážíme si Vaší obětavé práce, časopis je kvalitní a dovedeme si představit, co je za tím práce. Přejeme a vyprošujeme Vám i nadále Boží pomoc a posilu pro toto dobré dílo.
P


P. Jan PaňázDlouho jsem ten časopis nemusel a bral ho jenom kvůli mé mamince. A když maminka před půl rokem zemřela, litoval jsem ho jen tak házet do koše a opatrně nakoukl. Jsou tam napsaný geniální věci. Fakt jo. To jsem fakt čuměl... Nejsem moc dobrý čtenář... Jsem rád, že stihnu číst kat. týdeník. Ale Milujme se! si užívám.
L

V místní farnosti časopis není k dispozici, což je škoda. Sháním ho kde se dá, hltám všechny články jedním dechem :-)
Přeji moc Božího požehnání ve Vaší krásné činnosti.
S


Pochod pro život 2009Dobrý den rád bych dostával Vaše časopisy domů po 1 kuse Milujte se ! Je tam čtení potřebné pro dnešní život.
S


Děk. kolo soutěže o sv. PavloviDobrý večer,rád bych si objednal časopis Milujte se! Děkuji za Vaši práci, které si velice vážím. Vždy, když se mi časopis nebo publikace v rámci něj rozesílané dostaly do ruky, hned jsem se do nich začetl...
Děkuji Vám a společně s manželkou se modlíme za Vaše dobré dílo.
J

Vážení a drazí, moc vám děkuji za veškerou práci na časopisu Milujte se!. Mám z něj dost radost
P


Dyjáci... rád se stanu pravidelným odběratelem časopisu Milujte se! Děkuji a těším se na vaše opravdu osvěžující a povzbuzující texty. Ať vám Pán Bůh stojí po boku!
O


Dyjáci

Sdílet

Související články:
Svědectví o medailce Panny Marie (22.12.2023)
"Zatímco s ní mluvím, na Kyjev padají bomby." Řeholnice, na kterou mířili ostřelovači (27.04.2022)
P. Rob Galea - od rebela přes hudebníka až po kněze (13.04.2022)
Francesco Cristofaro, zdravotně postižený farář: „Chci být knězem až do konce“ (10.04.2022)
Palestinská písničkářka Lina Sleibi (13.08.2021)
Rozhovor s generálním představeným řádu kamilianů, otcem Walterem Vinci (24.07.2021)
Svědectví kněze z Indie (01.07.2021)
Přijeďte k nám do Vranova (02.06.2021)
Kříž ze San Damiana. Poznejte jeho pozoruhodnou symboliku a modlete se s ním! (12.04.2021)
Výročí zjevení Božího milosrdenství (05.04.2021)
Mé setkání se Svatým otcem (30.03.2021)
Doba postní a Velikonoce: Doba trojího obrácení a vzkříšení (23.03.2021)
Eucharistický zázrak v Betánii ve Venezuele (17.03.2021)
Rozhovor s herečkou Claudií Koll - „Věřit až do konce“ (16.03.2021)
Rozhovor s P. Robem Galeou pro časopis Milujte se! (09.03.2021)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (22.07.2020)
Pražské Jezulátko: Modlitba ve velké úzkosti (23.04.2020)
Pěkná propagace časopisu Milujte se! (27.02.2019)
Nový stojan v bazilice v Šaštíně je též pro časopisy Milujte se! (09.02.2019)
Prosba z redakce časopisu Milujte se! (24.11.2017)
Některé z myšlenek papeže Františka k mládeži (17.09.2017)
Časopis Milujte se! jako dárek pro návštěvníky vánočních bohoslužeb (23.12.2016)
Ohlasy na časopis Milujte se! - září - prosinec 2016 (15.12.2016)
Návštěva v mezinárodní redakci časopisu Milujte se! (02.11.2016)
Charismatická katolická konference 2016 (14.07.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.05.2016)
Časopis Milujte se! vychází už i v arabštině (24.05.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.02.2016)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (29.09.2015)
Roznášení časopisu Milujte se! v Dubňanech (27.08.2015)
Časopis Milujte se! - co to je, kdo to dělá a jak to funguje... (10.06.2015)
Ohlasy na knihu Cena, kterou zaplatíš (09.06.2015)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (25.02.2015)
Předehra toho, co čeká vás, Evropany... (20.02.2015)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (25.12.2014)
Kdo bude hrát druhé housle? (24.10.2014)
Evangelista Lukáš (18.10.2014)
Prosba o pomoc s časopisem Milujte se! 28.9. 2014 (22.09.2014)
Mohu? Děkuji! Promiň! (20.09.2014)
Příběh ze života (19.09.2014)
Na cestě... (13.09.2014)
Bible - alespoň ji otevřit (03.09.2014)
Předsevzetí (02.09.2014)
Farní den v Mohelně (01.09.2014)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.08.2014)
Opovážlivé posuzování - a co s tím? (26.08.2014)
Podvedl sám sebe - článek pro povzbuzení (24.08.2014)
Prosba o svědectví pro časopis Milujte se! (05.08.2014)
Smíření (31.07.2014)
Lehkovážné posuzování (29.07.2014)
"Přikládání" - aneb příběh, který mě oslovil (12.07.2014)
Mimořádná nabídka: časopis Milujte se! pro Noc kostelů 2014 (13.05.2014)
Pomoc misiím? Proč? (09.05.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (23.04.2014)
A hlavně netlačit na pilu... (13.03.2014)
Blahoslavený Marcel Callo (08.02.2014)
Tisíc bodů... (07.02.2014)
Homeopatie (18.01.2014)
Nuda? Ne - přesycení! (16.01.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (13.12.2013)
Nebesa vypravují o Boží slávě... (08.12.2013)
Hostie přeměněná na srdeční tkáň (04.12.2013)
Krev za krev (03.12.2013)
Miluj jako první (02.12.2013)
CO SE STALO, KDYŽ ... (01.12.2013)
Neschopnost žít (23.11.2013)
Dej lásku a lásku dostaneš...Počítáme s tebou! Láska zmůže nemožné... 1+0=10 a 1 + 1000 = 11000?! Anebo je to jinak? (15.11.2013)
Tolik potřebný humor (06.11.2013)
Vyšlo 26. číslo časopisu Milujte se! (08.08.2013)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (27.07.2013)
Milujte se! na Velehradě (04.07.2013)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (27.05.2013)
DVD Křesťané ve společnosti - objednejte si! (05.04.2013)
Ohlasy čtenářů časopisu Milujte se! (12.01.2013)
Reakce na brožurku Příprava na svátost smíření dnes (25.10.2012)
Z ohlasů čtenářů na časopis Milujte se! (09.10.2012)
Vyšlo 21. číslo časopisu Milujte se! (08.06.2012)
Nabídka pořadatelům Noci kostelů (27.05.2012)
Nové číslo časopisu Milujte se ! (28.04.2012)
Propagace časopisu Milujte se! (27.04.2012)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (17.04.2012)
Roznášení časopisu Milujte se! v severních Čechách (02.01.2012)
Reakce na časopis Milujte se! (08.12.2011)
Vyšlo 19. číslo časopisu Milujte se! (01.12.2011)
Vůně prvních pátků (04.11.2011)
Zážitky z podziních prázdnin (01.11.2011)
Kongres katechetů na Velehradě - seminář o časopisu Milujte se! (28.10.2011)
O časopisu Milujte se! na stránkách vlčnovské farnosti (07.10.2011)
Vyšlo 18. číslo časopisu Milujte se! (26.09.2011)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (10.06.2011)
Lectino divina (24.05.2011)
Evangelizační nabídka: Věnujte Milujte se! návštěvníkům při Noci kostelů (23.05.2011)
Otto Opálka (18.04.2011)
Časopis Milujte se! ve farním zpravodaji (11.02.2011)
Některé další ohlasy na časopis Milujte se! (21.12.2010)
Vyšlo 15. číslo číslo časopisu Milujte se! (12.12.2010)
Časopis Milujte se! - 14. číslo (27.09.2010)
Ohlasy na časopis Milujte se! (24.07.2010)
Přišlo do redakce... (02.06.2010)
Zajímavý ohlas na časopis Milujte se! (19.05.2010)
Jasné slovo otce biskupa k SČS - S odvahou proti proudu (05.05.2010)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (03.05.2010)
Kdo věří v Boha, je šťasten (23.03.2010)
Napsali nám do redakce časopisu Milujte se! (14.03.2010)
Tiskárna Tigr (08.11.2009)
Prosba na členy SČS (21.09.2009)
Hledáme dobrovolníky pro drobnou jednorázovou pomoc (13.09.2009)
10. číslo časopisu Milujte se! (31.07.2009)
9. číslo časopisu Milujte se! (27.05.2009)
Ohlasy na časopis Milujte se! (22.05.2009)
Zamilovaný Bůh (31.01.2009)
Osmé číslo časopisu Milujte se! (20.01.2009)
Sedmé číslo časopisu Milujte se! (01.12.2008)
Přijetí nových členů do Společenství čistých srdcí (29.11.2008)
Šesté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Páté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Pochod pro život - pozvání (25.03.2008)
Vyšlo čtvrté číslo časopisu Milujte se! (18.03.2008)
Vyšlo třetí číslo časopisu Milujte se! (07.01.2008)
Anketa: Jaký způsob početí bych si přál? (14.12.2007)
Setkání členů Společenství čistých srdcí (07.10.2007)
Vyšlo druhé číslo časopisu Milujte se! (15.08.2007)
Milujte se! - nový časopis pro novou evengelizaci (18.06.2007)
| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 21. 01. 2018 | 5839 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace