Zajímavé...

Výzva - Komunita Dvou Srdcí Lásky - Duchovní obnova

2 srdce lasky

Ježíši! Maria! Miluji Vás. Smilujte se nad námi. Zachraňte všechny duše! Vy jste Srdce Lásky. Vezměte mě v sebe. Vám patří má úplná oddanost. Amen.
Srdečně Vás zdravím,
Tato modlitba pochází z komunity Dvou Srdcí Lásky (P. MONTFORT OKAA). Možná někdo z Vás zná tuto Komunitu. Pokud ne, tak zde jsou neoficiální stránky v slovenštině a zde je krásná modlitba a video v češtině. Kdo by měl zájem o duchovní obnovu s touto komunitou, tak si zde může stáhnout přihlášku. Kamarádka mě poprosila o pomoc, uvádím zde její email a obracím se i na Vás. Díky Chvála Kristu a Marii, Dvěma Srdcím Lásky,

Mnozí si jistě pamatujete Annu Marii, jejíž srdce Bůh zapálil pro Společenství Dvou Srdcí Lásky. Díky sbírce, která se uspořádala, se mohla vydat na cestu do noviciátu v Nigérii, kde se za nás a za všechny duše intenzivně modlí. Na svátek Neposkvrněného srdce Panny Marie, 8. prosince loňského roku, slavnostně vstoupila do noviciátu. Je tak první sestrou z České Republiky v tomto Společenství, které vyprošuje tolik milostí pro celý svět.

Nyní se na Vás obracím já, také Anna Marie J, taktéž bych si moc přála stát se sestrou Dvou Srdcí Lásky. Na duchovní obnově v listopadu minulého roku, při tiché chvíli během noční vigílie, jsem ve svém srdci pocítila Pánův jemný hlas, který mě zval: „Pojď za mnou!“ A i když to není život jednoduchý, tak mě naplňuje důvěrou Boží ujištění, že je to Jeho povolání, a ke všemu mi dá sílu. Tak jsem odpověděla: „Ano, Pane, tady jsem!“. Našla jsem vzácnou perlu a chci vyjít za tímto pokladem… Dá-li Pán, tak v červenci odjedu do německého centra komunity Dvou Srdcí Lásky a kolem prosince pak do Nigérie. Pán má vše ve svých rukou a už nyní se ukázal velice, převelice štědrý. Poslal mi dobré lidi, kteří mi na cestu darovali již 15 tis. Kč. Stále mi však chybí asi 40 tis. Kč. Výdaje spojené s cestou a pobytem v Nigérii zahrnují především letenku, vízum, očkování a příspěvek na jídlo a základní potřeby. O. Montfort říkal, že mi zbytek peněz doplatí, ale nechci ho tím příliš zatěžovat a ubírat peníze z chudé komunity. Občas mají hlad. Proto bych ráda oslovila a požádala o pomoc nejprve Vás.

Pokud byste chtěli a mohli nějakou částkou přispět, byla by to pro mě, a také pro otce Montforta veliká pomoc.

Rozhodnete-li se tak, můžete svůj příspěvek (jakkoli malý) zaslat na český účet Společenství Dvou Srdcí Lásky 2202837035/6210, je vedený v korunách a spravuje ho Pavel Mikuš, hlavní zástupce Společenství v ČR. Do zprávy pro příjemce napište ANNA MARIE. Sbírka bude trvat přibližně do konce července.


Pokud by se sešlo více peněz než je potřeba, mohu tento „český“ příspěvek předat komunitě. Jsou zde i bratří, kteří by chtěli být kněžími, ale na studia nemají peníze. Tento dopis můžete předat i dalším přátelům Dvou Srdcí Lásky -Ježíšova a Mariina. Zároveň se omlouvám všem, kteří mail dostanou dvakrát nebo vůbec o tuto spiritualitu nemají zájem.

Prosím, modlete se za mne, abych byla dobrou sestrou. Také já Vám slibuji své modlitby. Zvláště každý den v 18 hod je modlitba vyhrazena za dárce, kde prosíme aby Vám Bůh odplatil Vaši štědrost a zahrnul svými milostmi a především svou Láskou Vás, Vaše rodiny a přátele.

Moc Vám děkuji ať už za finanční dar nebo modlitbu a přeji hezký den a celou věčnost v náručí Ježíše a Marie:-).

Kéž život, útěcha, sláva a Láska Boží v Srdcích Lásky sestoupí na nás a zůstává s námi navždy! Amen:-).2 srdce lasky
Text: Anna Marie Zemanová

Sdílet

| Autor: Hanka Jahodová | Vydáno dne 28. 06. 2013 | 13960 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace