Bylo

Tříkrálová sbírka 2013: FATYM Vranov nad Dyjí a farnost Jeníkov a město Duchcov

Tříkrálový příspěvek během celého roku 2013 m Rok s rokem se sešel a máme zde Tříkrálovou sbírku 2013 (dále jen TKS). Jako v loňském roce, tak i letos jsme se zúčastnili tradiční TKS, kterou již od roku 2000 pořádá Charita Česká republika.

Historii této celorepublikové události se můžete dočíst zde.

2. ledna proběhlo oficiální zahájení TKS 2013. Tříkrálová sbírka trvala od 2. do 14. ledna 2013. Jistě znáte krátký spot:
Tuto celorepublikovou akci doprovází několik doprovodných programů: v rámci TKS byl připraven Tříkrálový koncert, který můžete shlédnout na ČT 1. Kdo chce, může vyplnit krátký dotazník o Tříkrálovém koncertě, který naleznete zde.

Tříkrálová sbírka byla zmíněna i v médiích.

O Tříkrálové sbírce

Co se týče tří králů, tak chodívá skupinka „Tří králů“ alespoň po třech osobách. S některými králi chodil na TKS kněz, aby žehnal lidem a jejich příbytkům. Většina lidí byla za tuto službu ráda. Více o TKS najdete zde.

Tři králové obdarovávají lidi úsměvem, dobrým slovem, písní a přejí jim hodně štěstí v novém roce, zdraví a Boží požehnání. Abychom ještě více lidi rozveselili, tak pod okny či u dveří jsme hráli na flétničku známou píseň - My tři králové jdeme k Vám a později někteří hráli na kytaru Tříkrálovou Hymnu: My jsme průvod od tří králů (viz níže celá píseň)…Někdy jsme s lidmi zažívali i dojemné chvíle, kdy si s námi píseň zapívali a poprosili, abychom ji zahráli a zazpívali malým dětem…Moc a moc děkujeme za jakýkoliv projev dobroty. Věřím, že jsme se navzájem obdarovali.

Tříkráloví koledníci píší na dveře K † M † B † a rok. Rodinám jsme připomněli, že písmena neznamenají jména Tří králů: Kašpar, Melichar a Baltazar, ale jde o termín: Christus mansionem benedicat: Kriste, požehnej tomuto domu. Někteří to znali jiní nikoliv.

Přiznávám se, pro mě TKS 2013 znamenala premiéru. O to více jsem byla překvapena, že se této akce účastní na 50 000 dobrovolníků a dokonce i starší lidé. Není to akce pro děti, ale pro všechny, kteří jsou mladí duchem. Všichni jdou s chutí a s úsměvem na tváři a přinášejí požehnání, pokoj, radost, štěstí a zdraví v novém roce všem lidem v České republice. Myslím si, že toto požehnání v ČR je potřebné a postupně přinese své ovoce. Jen buďme trpěliví.

Adoptivní farnost Jeníkov

Ihned v den zahájen 2. ledna 2013 jsme se vypravili z Vranova nad Dyjí do adoptivní farnosti Jeníkov. Ještě ten den jsme s TKS začali ve vesničce Lahošť. Počasí nám přálo, i když trošku mrzlo. Vydrželi jsme to, ale už jsme se těšili na teplý čaj a teplou večeři.

Co mě potěšilo, bylo to, že jedna mladá paní s čtyřletou dcerou mne mile překvapila. Nevěděla, co „Tříkrálová sbírka“ obnáší a co má udělat…Všechno jsme pěkně vysvětlili. Paní i dcerka byly z této událost nesmírně nadšené a na TKS přispěly.

Ve čtvrtek 3. ledna jsme dokončili Tříkrálovou sbírku v obci Lahošť. Taky nám pomohli čtyři chlapci, kteří šli kolem. Moc za tuto službu děkujeme. Jinak počasí bylo příjemné, téměř jako na podzim, za což jsme byli rádi. Díky Bohu.

Na druhý den v pátek jsme na Tříkrálové sbírce v Hudcově do „niti promokli“. K tomu se později přidal silný vítr. I přesto někteří lidé otevřeli a ještě nám darovali cukroví a finanční dar. Moc za takovou štědrost a srdečnost děkujeme. V pátek jedna Tříkrálová skupinka navštívila Mateřskou školu v Lahošti. Dětem se to moc líbilo. Během následujících dní Tři králové zavítali i do Jeníkova, Oldřichova a dalších obcí ve farnosti Jeníkov.

Farnost Štítary a Šumná

6. ledna několik tříkrálových skupinek koledníků se vypravilo do Štítar a na Šumnou. Počasí sice nám moc nepřálo, bylo sychravo (mrzlo, pršelo a sněžilo), ale o to více si nás lidé vážili a otevřeli nám. Někteří lidé nás očekávali a měli pro nás nachystané dobroty a penízky. Děkujeme moc za Vaši štědrost.

Co mě hodně oslovilo, bylo to, když jedna paní nesla bankovku v hodnotě 200 Kč. Byla nešťastná, že ji nemůže rozměnit. Ubezpečili jsme jí, že může někdy přispět do kostela. A ubezpečili jsme ji, že nejsme od toho, abychom za každou cenu vybrali, vše záleží na možnostech rodiny a především přejeme požehnání a dobro. Rozloučili jsme se a šli k dalšímu domu, který byl asi tak o 100 metrů dál. A paní to nedalo, vrátila se, zavolala na nás a běžela za námi v tom nevlídném počasí pouze v tričku s krátkým rukávem, protože našla nějaké mince po kapsách. Toto gesto bylo nádherné. Paní se chtěla podílet na této TKS a přispět. Moc děkujeme.

Další farnosti a TKS 2013

Ve středu 9. ledna a v sobotu 12. ledna TKS pokračovala v Olbramkostele, v Lančově, Podmyče a dalších obcích FATYMu Vranov nad Dyjí.Fotografie ze Šumné:


l
p
zg
c
d

Fotografie ze Štítar:


j
z
h
b
v
i

VÝPOMOC OBLASTNÍ CHARITĚ MOST ZE ZNOJMA - TKS V DUCHCOVĚ U TEPLIC

Oblastní charita Znojmo vypravuje autobus koledníků TKS do severních Čech do Duchcova u Teplic. Pomáháme tak oblastní charitě Most. Více o TKS z Duchcova najdete na www.fatym.com, pár fotografií přesto uvedeme.o
a
v
h
o
v
s
as


Starší video z TKS 2011 je zde:

Finanční dar

Finanční dar je vybírán do řádně zapečetěné pokladničky s logem Charity ČR a razítkem obecního či městského úřadu daného města či obce. Osoba, která ji nosí, musí být plnoletá a mít řádně vyplněnou kartičku s osobními údaji podle občanského průkazu správnost údajů stvrdit podpisem.


x

Pro rozdělení získaných financí má TKS jasně dané pravidla. Naprostá většina vykoledovaných finančních prostředků zůstává v regionu, kde byly vybrány. Tříkrálová sbírka má jasně daná pravidla pro rozdělení výtěžku a je koncipována tak, že naprostá většina vykoledovaných prostředků zůstává v regionu, kde byly vybrány. Koláčový graf zobrazuje příklady účelového použití získaných prostředků z letošní TKS 2013. A o tom, jak pomohla TKS v minulých letech u nás a v zahraničí a o tom, jaké je využití TKS 2013 se dočtete zde.

V rámci brněnské diecéze a oblastní charity Znojmo bylo 418 pokladniček a k 16. 1. 2013 se vykoledovala částka 980 128 Kč. Podle minulých let by nemělo jít o konečnou částku, protože v posledních dvou letech se vykoledovalo kolem 1,5 milionu Kč. Pro přesnou částku, prosím, sledujte aktuální data na webové stránce Charita Česká republika. Údaje o výdělku TKS Litoměřické diecéze a oblastní Charity Teplice pro farnost Jeníkov nejsou ještě zveřejněné.

Pokračování Tříkrálové sbírky díky DMS

Jste smutní, že už TKS oficiálně skončila 14. ledna 2013. Nemusíte, protože to neznamená, že nemusí pokračovat v jiné podobě. Ba právě naopak. Buďme denně mudrci a nesme Kristovu radost, Jeho odpuštění, lásku, pokoj, štěstí, vlídnost, lásku, požehnání dále do rodin, na pracoviště, do škol, do zájmových kroužků, prostě všude tam, kam během nadcházejících dní v tomto roce přijdeme. Příležitostí je každý den hodně…

A ti, kteří finančně nemohli na sbírku přispět během TKS od 2. do 14 ledna a chtějí přispět, tak mohou během celého roku 2013. Zašlete dárcovskou jednorázovou SMS ve tvaru DMS KOLEDA na číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30 Kč, na konto Tříkrálové sbírky jde 27 Kč. Anebo sbírku můžete podpořit také celoročně. Při zaslání DMS ROK KOLEDA na číslo 87 777 vám každý měsíc bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Další možnosti finanční podpory najdete zde.b
Poděkování za TKS 2013 a pozvánka na TKS 2014

Moc děkujeme koledníkům a všem, kteří jakkoli přispěli – jak modlitbou, tak dobrým slovem, úsměvem, dobrovolnou činností či finančním darem. Moc děkujeme.

Pokud Vás letos tato akce minula, tak nesmutněte, srdečně Vás zveme na příští rok. Jistě neodejdete s prázdnou, budete obohaceni jak na těle, tak na duchu.

A Vy, kteří jste se již TKS 2013 zúčastnili a líbilo se Vám na TKS, přiveďte své známé a kamarády na TKS 2014. Na všechny se moc těšíme. Je ještě hodně míst v ČR, kde potřebují požehnání…FOTOGRAFIE A VIDEA Z TKS 2013

FATYM TKS 2013 některé fotografie můžete shlédnout v prezentaci a více na www.fatymdocom.rajce.idnes.cz. A Charita ČR má vlastní vide a fotografie na svých stránkách a na www.youtube.com.Buďme světlem světa a solí země.


Tříkrálová Hymna: My jsme průvod

R: My jsme průvod od Tří králů, zdravíme vás srdečně, přejeme vám štěstí, zdravím, ať se daří výtečně.

1. Krále začnem představovat nejstarší je Melichar. Nemůžem to protahovat, je už totiž velmi stár.

2. Král Kašpar je velký vládce, přichází dne také k vám. Jeho sídlo je až v dálce, chce jen říci: „Díky vám“.

3. Třetí král je celý černý, Baltazar se jmenuje. Pánu Boha byl vždy věrný, úsměv vám teď věnuje.

4. Řekneme to velmi zkrátka, jdeme prosit o váš dar. Odměna je v nebi sladká, nelitujte korun pár.

5. Na charitu vybíráme, neprosím za sebe. Je už na vás kolik dáte, pamatujte na nebe.

6. Chceme pěkně poděkovat za dar vaší štědrosti. Ať se pokoj u vás doma pro tento rok rozhostí.


Zdroje:
www.fatym.com
www.charita.cz

Sdílet

Co si myslíš o adoptování mrtvé farnosti Jeníkov?

Nic o tom nevím a ani mě to nezajímá (Počet hlasů: 1784)
(19.31 %)

Nemohu se vyjádřit - potřeboval bych se s touto problematikou více seznámit (Počet hlasů: 1503)
(16.27 %)

Zdá se mi to zoufalý nesmysl - nic z toho nebude - takovéto věci by se měly zakázat (Počet hlasů: 1443)
(15.62 %)

Jeví se mi to jako nadějný nápad (Počet hlasů: 1534)
(16.61 %)

Jsem touto myšlenkou nadšen (Počet hlasů: 1455)
(15.75 %)

Je to výzva k následování (Počet hlasů: 1519)
(16.44 %)Celkem hlasovalo: 9238
Související články:
Foto z tříkrálové sbírky ve farnosti Olbramkostel 2023 (21.01.2023)
Foto z tříkrálové sbírky ve farnosti Vratěnín 2023 (14.01.2023)
Ohlédnutí za tříkrálovou sbírkou ve farnosti Štítary 2023 (12.01.2023)
Ohlédnutí za tříkrálovou sbírkou v Duchcově 2023 (08.01.2023)
Pozvánka na setkání tříkrálových koledníků na faře ve Vranově (07.01.2023)
Výtvarná soutěž Nakresli tři krále (15.12.2022)
Pozvánka na žehnání tříkrálovým koledníkům a na faru do Štítar (14.11.2022)
Poděkování ředitele Oblastní charity Znojmo za TKS 2022 (04.02.2022)
Výsledky tříkrálové sbírky ve farnosti Jeníkov 2022 (04.02.2022)
Kino pro tříkrálové koledníky 2022 - opatření zrušena - stačí jen respirátor (29.01.2022)
Výsledky tříkrálové sbírky ve FATYMu Vranov nad Dyjí 2022 (28.01.2022)
Ohlédnutí za tříkrálovou sbírkou ve farnosti Vranov nad Dyjí 2022 (16.01.2022)
Ohlédnutí za tříkrálovou sbírkou ve farnosti Olbramkostel 2022 (15.01.2022)
Ohlédnutí za tříkrálovou sbírkou ve farnosti Vratěnín 2022 (14.01.2022)
Ohlédnutí za tříkrálovou sbírkou ve farnosti Štítary 2022 (12.01.2022)
Výtvarná soutěž Nakresli tři krále (03.12.2021)
Předání cen vítězům celostátní soutěže Nakresli tři krále (26.04.2021)
Výtvarná soutěž Nakresli tři krále - výsledky hodnocení odborné poroty (19.02.2021)
Výtvarná soutěž Nakresli tři krále - výsledky hodnocení laické poroty (19.02.2021)
Výsledky tříkrálové sbírky ve FATYMu Vranov nad Dyjí 2021 (17.02.2021)
Tříkrálová sbírka 2021 (18.01.2021)
Výtvarná soutěž Nakresli tři krále (15.01.2021)
Foto: Tříkrálový koledníci (26.02.2020)
Uskutečnilo se setkání tříkrálových koledníků ve Vranově nad Dyjí (27.01.2020)
Výsledky tříkrálové sbírky ve FATYMu Vranov nad Dyjí 2020 (24.01.2020)
Teplický deník: Duchcovem prošli tři králové, peníze půjdou na charitu (20.01.2020)
Tříkrálová sbírka 2020 v Duchcově sečtena (18.01.2020)
Pozvánka na setkání všech tříkrálových koledníků v Duchcově (15.01.2020)
Tříkráloví koledníci se také v roce 2020 vydali do duchcovských ulic (14.01.2020)
Kino pro tříkrálové koledníky (12.01.2020)
Tříkráloví koledníci vyrazili i ve fatymských oblastech (05.01.2020)
Setkání všech tříkrálových koledníků na faře ve Vranově nad Dyjí (27.12.2019)
Pozvánka na žehnání tříkrálových koledníků v Brně - autobus zajištěn! -POZOR ZMĚNA (02.12.2019)
Tříkrálová sbírka v Duchcově 2020 (15.11.2019)
Soutěž Nakresli tři krále jak přinášejí radost (01.11.2019)
Uskutečnilo se setkání tříkrálových koledníků v Duchcově a byly předány odměny výherců tříkrálové soutěže (27.02.2019)
Výtvarná soutěž "Nakresli tři krále" - výsledky 2019 - neznámí autoři přihlaste se (07.02.2019)
Poděkování za Tříkrálovou sbírku 2019 a celkové výsledky (03.02.2019)
Kino pro tříkrálové koledníky (31.01.2019)
Setkání tříkrálových koledníků 2019 (21.01.2019)
Výsledky tříkrálové sbírky ve FATYMu Vranov nad Dyjí 2019 (20.01.2019)
Výsledky Tříkrálové sbírky 2019 v Duchcově (20.01.2019)
Tříkrálová sbírka v Duchcově - i letos proběhla! (06.01.2019)
Teplický deník: Duchcovem projdou tři králové. Můžete pomoci! (21.12.2018)
Setkání všech tříkrálových koledníků (04.12.2018)
Autobus a pozvání na žehnání tříkrálovým koledníkům a zahájení tříkrálové sbírky (01.12.2018)
Tříkrálová sbírka v Duchcově 2019 (12.11.2018)
Výsledky tříkrálové sbírky ve FATYMu 2018 (04.02.2018)
Výsledky Tříkrálové sbírky v Duchcově 2018 (17.01.2018)
Tři králové v Duchcově spolu s koledníky z Moravy (17.01.2018)
Fotky z tříkrálové sbírky ve Vranově nad Dyjí (13.01.2018)
Ohlédnutí za tříkrálovou sbírkou v Žerůtkách (08.01.2018)
Tříkrálová soutěž o nejveselejší fotku nebo video (08.01.2018)
Setkání všech tříkrálových koledníků (02.01.2018)
Kino pro tříkrálové koledníky a jejich pomocníky... (22.12.2017)
Autobus pro tříkrálové koledníky do Brna na žehnání TKS koledníkům (13.12.2017)
Tříkrálová sbírka v Duchcově se blíží - prosím, pomozte! (27.11.2017)
Setkání tříkrálových koledníků v Duchcově (11.03.2017)
Výsledky tříkrálové sbírky ve FATYMu 2017 (22.02.2017)
Celostátní soutěž Nakresli tři krále u Ježíška v betlémě (22.02.2017)
IV. Tříkrálová sbírka Nový Šaldorf: průběh a 5. 2. kino - Anděl Páně 2 (03.02.2017)
FATYM předával medaile (01.02.2017)
Výsledky Tříkrálové sbírky v Duchcově (01.02.2017)
PODĚKOVÁNÍ ZA TŘÍKRÁLOVOU SBÍRKU 2017 (21.01.2017)
Tři králové ve vranovské škole a v Onšově (16.01.2017)
Jak probíhala tříkrálová sbírka v jeníkovské farnosti (11.01.2017)
Žehnání tříkrálovým koledníkům odstartovalo tříkrálovou sbírku (03.01.2017)
Setkání tříkrálových koledníků (03.01.2017)
Tříkrálová sbírka v Duchcově (21.12.2016)
Setkání tříkrálových koledníků v Duchcově (28.01.2016)
Kino pro tříkrálové koledníky (26.01.2016)
Tři králové v MŠ a ZŠ Šumná (21.01.2016)
Tříkrálová sbírka 2016 - Šumná (21.01.2016)
Výsledky tříkrálové sbírky (nejen) ve FATYMu 2016 (17.01.2016)
Uskutečnilo se setkání tříkrálových koledníků na faře ve Vranově n.D. (17.01.2016)
Výsledky Tříkrálové sbírky v Duchcově (14.01.2016)
V novinách vyšel článek o tříkrálové sbírce v Duchcově (11.01.2016)
Jak proběhla Tříkrálová sbírka v Duchcově? (10.01.2016)
Mše svatá s dětmi na Šumné (07.01.2016)
Tři králové ve štítarské škole (07.01.2016)
Tři králové ve štítarské školce (07.01.2016)
Tříkrálová sbírka ve Štítarech 2016 (07.01.2016)
Tříkrálová sbírka - A na co se výbírá? (07.01.2016)
Tři králové navštívili také obec Lančov (07.01.2016)
Hledá se král (03.01.2016)
Autobus na žehnání tříkrálovým koledníkům v Brně (28.12.2015)
Výtvarná soutěž - Nakresli betlém (26.10.2015)
Co se dá vyčíst mezi řádky z výsledků tříkrálové sbírky? (12.02.2015)
Poděkování za Tříkrálovou sbírku 2015 (08.02.2015)
Tříkráloví koledníci na výstavě a v kině (01.02.2015)
Poděkování za tříkrálovou sbírku (27.01.2015)
Ve školách FATYMu byla radost (27.01.2015)
Tři králové u svatého Mikuláše (27.01.2015)
Tříkrálová sbírka 2015 FATYM Vranov nad Dyjí (22.01.2015)
Tříkrálová sbírka ve Štítarech (17.01.2015)
Pokladničky z TKS 2015 v Duchcově spočítány (16.01.2015)
Teplický deník: V Duchcově se to hemžilo skupinkami tříkrálových koledníků (15.01.2015)
Setkání tříkrálových koledníků (15.01.2015)
2. Tříkrálová sbírka 2015 - Nový Šaldorf (13.01.2015)
Tříkrálová sbírka v Duchcově (12.01.2015)
Film o medvídkovi Paddingtonovi (12.01.2015)
Nakresli tři krále - informace pro Duchcov a okolí (09.01.2015)
Tříkrálová sbírka ve farnosti Zábrušany (07.01.2015)
Tříkrálová sbírka Duchcov 2015 (07.01.2015)
Ve FATYMu začaly tříkrálové sbírky (04.01.2015)
Tříkrálová píseň My jsme průvod od Tří králů.... (25.12.2014)
Zahájení Tříkrálové sbírky 2015
v katedrále v Brně na Petrově
(19.12.2014)
O vyhlášení soutěže Nakresli Tři krále v Teplickém deníku (13.03.2014)
Poděkování ředitelky Oblastní charity Most za podporu při konání Tříkrálové sbírky 2014 (08.02.2014)
Tříkrálová sbírka a vše kolem její organizace i činnosti (08.02.2014)
Pohádka Ledové království (30.01.2014)
Výsledky TKS 2014 (30.01.2014)
O soutěži Nakresli tři krále v Teplickém deníku (29.01.2014)
Tříkrálová sbírka na Šumné (27.01.2014)
Tříkrálová sbírka ve Štítarech (27.01.2014)
Tři králové u svatého Miluláše (25.01.2014)
Slavnost Tří králů a Tříkrálová sbírka 2014 - Církevní střední zdravotnická škola Grohova, Brno (24.01.2014)
Duchcov - Znojemští 2014 (23.01.2014)
Výsledek tříkrálové sbírky v Duchcově (20.01.2014)
Tříkrálová sbírka 2014 - Nový Šaldorf (19.01.2014)
Článek v Teplickém deníku: Do Duchcova přijeli koledníci z jižní Moravy (13.01.2014)
POZVÁNÍ PRO TŘÍKRÁLOVÉ KOLEDNÍKY (07.01.2014)
Zahájení Tříkrálové sbírky 2014 v Brně (07.01.2014)
Tříkrálová sbírka Duchcov 2014 v Teplickém deníku (04.01.2014)
Tříkrálová sbírka ve Štítarech a na Šumné (18.12.2013)
Tříkrálová sbírka Duchcov 2014 (17.12.2013)
Zahájení Tříkrálové sbírky 2014 (17.12.2013)
Poděkování otce biskupa Vojtěcha za Tříkrálovou sbírku 2013 (12.02.2013)
Kocour v botách ve Štítarech na faře (09.02.2013)
Tříkrálovský přípitek ve Vranově n. D. (25.01.2013)
Do kina a na bruslení (25.01.2013)
Výsledky tříkrálové sbírky (24.01.2013)
Výsledky TKS 2013 – FATYM Vranov nad Dyjí (23.01.2013)
Tříkrálová sbírka - farnost Zábrušany (23.01.2013)
Nakresli tři krále - vítězové (19.01.2013)
POZVÁNÍ PRO TŘÍKRÁLOVÉ KOLEDNÍKY (19.01.2013)
Kino pro tříkrálové koledníky, asistenty
a organizátory
(18.01.2013)
Nakresli tři krále - vítězové Duchcov (12.01.2013)
Tříkrálová sbírka - Zábrušany - třetí den (04.01.2013)
Tříkrálová sbírka - Zábrušany - druhý den (04.01.2013)
Tříkrálová sbírka - Zábrušany - už začala (03.01.2013)
Tříkrálová sbírka - Zábrušany, Jeníkov (01.01.2013)
Slavnostní zahájení Tříkrálové sbírky 2013 (28.12.2012)
Tříkrálová sbírka v Duchcově (28.12.2012)
Výsledky tříkrálové sbírky v Duchcově (23.02.2012)
Konečný výsledek Tříkrálové sbírky 2012 (14.02.2012)
Poděkování za Tříkrálovou sbírku 2012 (14.02.2012)
Tříkráloví koledníci v kině (29.01.2012)
Tříkrálová sbírka ve Višňovém 2012 (26.01.2012)
Výsledky TKS 2012 – FATYM Vranov nad Dyjí (24.01.2012)
Film ,,NA VLÁSKU"pro koledníky, asistenty
a organizátory Tříkrálové sbírky 2012
(22.01.2012)
Třikrálový přípitek (17.01.2012)
Tříkrálová sbírka v Duchcově 2012 (14.01.2012)
O Tříkrálové sbírce psali také v Teplickém deníku (12.01.2012)
Tříkrálová sbírka v Duchcově (10.01.2012)
Tříkrálová sbírka na Šumné (09.01.2012)
Tříkrálová sbírka ve Štítarech (09.01.2012)
Soutěž o nejlepší fotografii a video z koledování (07.01.2012)
Zahájení tříkrálové sbírky (04.01.2012)
Pozvánka na setkání všech Tříkrálových koledníků (04.01.2012)
Hledá se druhý a třetí král, nebo-li Kašpar a Baltazar- "Najde se?" (02.01.2012)
Přidejte se k nám na tříkrálovou sbírku v Duchcově (02.01.2012)
Slavnostní zahájení Tříkrálové sbírky 2012 (29.12.2011)
Betlémské světlo 2011 (27.11.2011)
Tříkrálová sbírka 2011 v Duchcově - video (13.10.2011)
Tříkrálová sbírka v Duchcově 2011 - další foto (14.02.2011)
Setkání tříkrálových koledníků (30.01.2011)
Výsledky TKS 2011 – FATYM Vranov nad Dyjí (27.01.2011)
SHREK 4 – neděle 6. února v 16.00 (27.01.2011)
Výsledky Tříkrálové sbírky 2011 v Jeníkově a okolí (24.01.2011)
Tříkrálová sbírka v Duchcově 2011 - foto (23.01.2011)
Jak proběhla třikrálová sbírka v Duchcově (17.01.2011)
Požehnání otce biskupa tříkrálovým koledníkům (16.01.2011)
Zážitek z Duchcova (11.01.2011)
Setkání Tříkrálových koledníků na faře ve Vranově (11.01.2011)
Tříkrálová písnička: My jsme průvod od Tří králů (06.01.2011)
Doplňující informace k tříkrálové sbírce v Duchcově (06.01.2011)
Třetí král (30.12.2010)
Třikrálová sbírka v Duchcově - co ty na to??? (10.10.2010)
Tříkrálový šátek pokaždé jinak (26.02.2010)
Odměna tříkrálovým koledníkům (22.02.2010)
Výsledky třikrálové sbírky (30.01.2010)
Poděkování za Tříkrálovou sbírku 2010 (23.01.2010)
Pozvánka na setkání tříkrálových koledníků (14.01.2010)
Třikrálová sbírka v Olbramkostele a Hostěrádkách (13.01.2010)
Tříkrálová sbírka na Šumné a ve Štítarech (09.01.2010)
Požehnání otce biskupa koledníkům Tříkrálové sbírky 2010 (04.01.2010)
Také se připravujete na "tři krále"? (28.12.2009)
Neváhejte a přidejte se ke Tříkrálové sbírce v Duchcově! (18.12.2009)
Výsledky Tříkrálové sbírky 2009 (01.02.2009)
Tři králové 2009 - Štítary, Šumná (07.01.2009)
Průvod Tří králů aneb "my Tři králové jdeme k Vám" do Olbramkostela a Žerůtek (07.01.2009)
Požehnání pro Tříkrálové koledníky (05.01.2009)
Tříkrálová sbírka 2009 (26.10.2008)
Setkání tří králů ve Vranově nad Dyjí. (05.02.2008)
Tříkrálový průvod v Olbramkostele (23.01.2008)
Tříkrálová sbírka ve Stálkách (19.01.2008)
Tříkrálové setkání s otcem biskupem Vojtěchem. (19.01.2008)
Tři králové byli i v Olbramkostele a Žerůtkách (10.01.2008)
Tříkrálová sbírka 2008 (07.01.2008)
Tříkrálová sbírka v Lančově letos vynesla 4 280 Kč - děkujeme... (06.01.2008)
| Autor: Hanka Jahodová | Vydáno dne 22. 01. 2013 | 15672 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace