Zajímavé...

Stříbrnou cenu obdržela vokální skupina LET´S GO! na Mezinárodního sborovém festivalu ve Vídni

Přinášíme tiskovou zprávu o úspěchu Mezinárodní a cappella kupiny LET´S GO! z Prahy zaměřené na americké spirituály na Mezinárodním festivalu vokálních souborů ve Vídni, který se konal ve dnech 16. až 19.prosince 2013, kde za svůj výkon obdrželi stříbrnou cenu.

Tisková zpráva ke stažení zde! Download...


Mezinárodní a cappellová skupina Let´s Go! obdržela za svůj výkon na Mezinárodním sborovém festivalu ve Vídni stříbrnou cenu během závěrečného konzertu, který se konal ve známé Musikverein na Karlsplatze. Předcházející konzerty všech zúčastněných souborů z Evropy a Asie se konaly na dalších prestižních místech, jakými jsou konzertní sál zámku v Perchtolsdorfu, Peters Kirche v centru Vídně a vánoční trhy u královského paláce v Schönbrunnu.

Hlavním cílem festivalu, jehož čtvrtý ročník se letos odehrával ve dnech 16. až 19. prosince, je vytvářet přátelství mezi hudebníky z celého světa, a tím přispět k porozumění lidí z různých zcela odlišných kultur. Motto festivalu je věta: „Hudba je naším životem“. Patronaci nad festivalem měl také letos už tradičně starosta Vídně, Dr. Michael Häupl, uměleckým ředitelem festivalu byl Prof. Walter Zeh.

Let´s Go! se svým frontmanem Lee Andrew Davisonem, pocházejícím z americké Oklahomy, zde prezentoval hlavní písně ze svého programu amerických spirituálů v nejnovějších úpravách vedoucího Marka Šlechty za rytmické basové podpory Oldřicha Zemana, vokálního kouzlení Tomáše Ludvíčka a altové razance Veroniky Mannové.

Pro Let´s Go! Byla účast na Vídeňském festivalu logickým vyvrcholením roku 2013 a předznamenáním dalšího vývoje s novým repertoárem.

Marek Šlechta
23.12.2013Sdílet

| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 27. 12. 2013 | 6555 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace