Zajímavé...

POZVÁNKA NA ONLINE KONCERT MÍŠI NOSKOVÉ PRO MARY'S MEALS

facebook.com/ marysmealscz/ Někteří z vás zcela jistě již zaznamenali novou událost na našich sociálních sítích – ONLINE koncert Michaely Noskové pro podporu Mary’s Meals, a to již ve středu 8. dubna v 17.00 hodin, na stránkách www.art-gang.com.

Veškeré podrobnosti ke koncertu si přečtěte zde

facebook.com/ marysmealscz/


nebo pozvánku na youtube kanále Míši najdete zde.

Děkuji všem, kteří tuto akci začali již ve svém okolí šířit.

Vzhledem k tomu, že v současné době jsou logicky všechny akce MM v terénu rušeny (už je zrušena i Charismatická konference, samozřejmě pouť na Hostýně, Dětský den, naše účast v rámci festivalu Jeden Svět a mnoho dalších), zůstává digitální svět dobrou šancí, jak nadále šířit povědomí o Mary’s Meals.

Například nyní máme zdarma ke stažení na našich webových stránkách audio-knihu a e-knihu „Bouda…“. (www.marysmeals.cz/)

Jistě jste zaznamenali nárust nejrůznějších uměleckých představení formou on-line v poslední době. Nám se v této souvislosti podařilo oslovit právě Michaelu Noskovou. Míša je zpěvačka, která zpívá v mnoha muzikálech, je bývalou účastnicí soutěže Superstar a na svých sociálních sítích má tisíce sledovatelů. Díky její vlastní propagaci koncertu se tedy o MM dozví opět nový okruh lidí. Její podpory si nesmírně vážíme a máme radost, že tímto hudebním zážitkem můžeme společně sdílet radost z díla MM.

Koncert je poděkování především vám, všem dobrovolníkům, dárcům a příznivcům, kteří věnujete mnoho svého volného času pro MM. Ráda bych pozvala ke shlédnutí nejen vás, ale především i děti ve vašich rodinách. Tématem koncertu jsou totiž pohádkové písně a Míše je možno skrze její osobní profil napsat přímo o písničku na přání (neváhejte! písničky je možno zasílat do úterního rána). Bude skvělé, když se koncertu zúčastní co nejvíce lidí, proto tuto zprávu můžete šířit dál…

Těším se na “viděnou” již tuto středu.

Přeji všem hodně zdraví. Lucy

Od: Lucy Nečesalová Lucy.Necesalova@Marysmeals.org
Komu:
Datum: 5. 4. 2020
Předmět: POZVÁNKA NA ONLINE KONCERT MÍŠI NOSKOVÉ PRO MARY'S MEALS

MM

Sdílet

| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 06. 04. 2020 | 2421 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Mary's Meals
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace