Zajímavé...

Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se!

V redakci časopisu Milujte se! se sešlo několik dalších ohlasů od čtenářů. Pro některé mohou být inspirací, jak časopis využít, pro další třeba povzbuzením k tomu si časopis přečíst,... Děkujeme těm, kteří nám je zaslali. www.milujte.se

Moc děkuji a přeji všem krásný adventní čas, hojnost pokoje a stálé napojení na Ducha Svatého. Váš časopis je opravdu cenný, je pro mě povzbuzením na cestě k Bohu a poučením v mnoha důležitých otázkách. Ráda ho předávám dále. S pozdravem PM, Vodňany


Přijela jsem teď o víkendu na Moravu k rodičům domů a mamina mi říkala, že Vám mám pochválit časopis "Milujte se." Cituju ji: "Je zajímavý, poučný, ne nudnou formou napsaný, přínosný pro každou generaci a věřím, že Bohem požehnaný. I nadále ať Pán žehná a pomáhá." No, i já se připojuji, ať je dobré dílo zachováno a daří se. Požehnanou dobu adventní a přípravu na dobu vánoční.
Lucka


Děti u misijního křížeDěkuji. Váš časopis je opravdu moc pěkný, vyučuji náboženství na katolické škole a ráda někdy některé Vaše články používám ve výuce!
DB


Vážená redakce, Váš časopis se mi velmi líbí. Vždy, když dostanu nové číslo, tak je přečtu jedním dechem.
EM, Prachatice


Požehnaný Nový rok. Jsem protestantka, ale díky katolíkům blízko nás jsem šťastnou odběratelkou časopisu Milijte se! Šířím ho dál, vystřihuji si články. Bůh Vám žehnej.


Setkani SČSDěkuji za články, které dodávají celé naší rodině velkou duchovní sílu. Pán Bůh zaplať!
MM


Pan Boh zaplať za Vašu prínosnú a podnetnú prácu s Duchom Svatým.Váš časopis skutočne prehovára až do duše. Každá stránka je obrovský dar.Vážim si Vašu prácu a ďakujem Vám za ňu.
IN


Chvála Kristu!
Tak, jako už několik posledních let, i na začátku tohoto nového roku vám chci poděkovat za všechny dobré, zajímavé i povzbudivé články ve vašem časopisu. Když jsem kolem Vánoc prohlížela několik posledních vydání a vypisovala užitečné myšlenky pro naše farníky do Vánočních přáníček, které po Štědrovečerní mši sv. rozdáváme všem příchozím, ať už farníkům, nebo i lidem, kteří se v kostele objeví jen jednou za rok, říkala jsem si, že i když časopis vždy hned po jeho obdržení přelouskám od A do Z, přece jenom sem již mnohé z těch článků věnujících se zvláště duchovní tematice zapomněla, a že bude tedy užitečné si je znovu prolistovat a přečíst. Děkuji, že je pro nás neúnavně připravujete a tvoříte tak časopis, který zaujme čtenáře různých generací. Už se těším na další číslo časopisu Milujte se!
Kéž vám Bůh žehná!
S pozdravem KV

Dobrý den, o vánočních svátcích jsem s rodinou zavítala na mši svatou do jiného kostela než obvykle. Při odchodu jsem si všimla časopisu MILUJTE SE! , který byl volně k odběru a tak jsem si vzala jedno číslo domů. Musím říct, že se mi časopis moc líbí a celý jsem ho od začátku do konce přečetla. Mrkla jsem i na internet a zjistila, že jsou tam ke shlédnutí všechna čísla. Bohužel nemám moc času sedět u počítače a číst si a proto bych chtěla poprosit o zasílání časopisu poštou.
MK, Olomouc


Chvála Kristu,
váš časopis Milujte se! mi půjčila kmotřenka a jsem jim nadšený. Jsem otec těžce postižené holčičky a váš časopis mi svým svědectvím opravdu dodal do mého srdce radost. Líbí se mi jak moc je z časopisu cítit odevzdanost do rukou Božích. Nejdříve jsem si myslel, že je to časopis jen pro mládež, ale pravda je a je to z časopisu cítit, že všichni jsme děti (mládež) našeho Otce. Děkuji.
JB


Milá redakce,
chtěla bych vyjádřit velké DÍKY za vydávání časopisu Milujte se! Vždycky se těším na nové číslo a okamžitě ho přečtu na posezení - pak se k němu pomalu ještě vždy vracím, protože je tak "hutný", že ho nelze odložit a už se k němu nevracet. Tolik vzácných informací podaných v tak lehké a jasné formě - je prostě úžasné! Neznám v současné době lepší křesťanský časopis. Myslím, že splňuje cíl - šíření evangelia. Po přečtění každého čísla mám vždy další sílu ke každodenní životu s Kristem, k tomu, abych se nebála o své víře mluvit a mám také vždy novou naději pro všechny zítřky. Také si myslím, že promlouváte pro všechny věkové kategorie - se staršími dětmi si rádi čteme svědectví a postupně se s něma budu určitě vracet i k tématům duchovního živöta.
Moc Vám chci poděkovat! Kéž Vám všem Pán žehná a provází Vaši činnost svým požehnáním.
RK

Za časopis vám všem moc děkuji. Začala jsem ho odebírat nejprve sama, teď mne maminka poprosila, abych předplatné zařídila i pro ni. Každé číslo je nabité kvalitním čtením, pěknou grafikou - prostě časopis je skutečně na úrovni, mluví srozumitelným a jasným jazykem ke dnešním lidem, otevírá témata, k nimž by se člověk leckdy vůbec nedostal. Moc bych si přála, aby se co dostal k co nejvíce lidem a oslovil ty, kteří teprve hledají.


Listuje si v něm i můj jinak naoko drsný, pubertální syn – tedy, pokud má dojem, že se nikdo nedívá...díky za to !


Přeji celé redakci mnoho další inspirace a Božího požehnání.
MC


MS! 15Dobrý den,
občas se mi dostane do rukou Váš časopis, který mě velmi zaujal. Nemám však všechny výtisky k dispozici a ráda bych, aby mě do budoucna žádný neutekl. Články jsou výborné a hodně mi pomáhají duchovně růst. Pokud by to bylo možné, ráda bych jej pravidelně dostávala do schránky. Věřím, že když mi bude pravidelně chodit, že občas do něj nahlédnou i moji rodiče, kteří jsou nevěříci a pomůže jim to najít cestu k Bohu.
Děkuji vám moc a přeji spoustu Božího požehnání +
LMD


Srdečně Vás zdravím.Do rukou se mi dostalo již druhé číslo časopisu Milujte se. Svým obsahem jste oslovili nejen mne ale mého syna.
MZ


Dobrý den, jsem častý návštěvník knihovny a moje žena věřící v Boha. Ptáte se, jak to spolu souvisí? Jo souvisí. V knihovně jsem nakoukl do časopisu Milujte se! a hned jsem se rozhodl, že je to velmi kvalitní duševní "strava" pro moji ženu. Tímto u Vás časopis Milujte se! objednávám-závazně. Děkuji.
JK, Vyškov


Dobrý den,
včera 31.3.2012 jsem byl na Diecézní setkání mládeže s otcem biskupem v Brně a když skončila mše a všichni jsme se brali a šli domů, tak nám při vycházení z katedrály rozdávali kromě placek upozorňujících na celostátní setkání ve Žďáru a taky časopis Milujte se!
Já jsem si ho začal cestou z Brna autobusem číst a je fakt skvělý, moc se mi líbí a jak to půjde, tak si ho celý dočtu. Rozdávali nám číslo 18/2011 a chtěl bych se zeptat, kdy vyjde další číslo? Pokud by to šlo, tak bych si u vás chtěl to další číslo po tom, co jsem v Brně dostal objednat.
PS: Letošní setkání v Brně, všechno co jsem tam zažil, všechen ten program a taky kvůli vašemu časopisu jsem se rozhodnul začít dělat nějakou aktivitu, kterou dělají mladí křesťané, protože se chci pohybovat v takové společnosti a jsem rád, že jsou i další lidé nadšení pro takovou věc. Celé toto setkání i váš časopis mě nakopnuli, konečně jsem se rozhodnul něco dělat a děkuji Vám za to, díky, že i váš magazín mě inspiroval něco začít dělat, ne být jen pasivní věřící.
PSS: U nás v kostele jsem narazil na starší čísla vašeho časopisu, rovněž si je hodlám přečíst.
ZR

Mockrát děkuji za odpověď a když si tak čtu váš časopis, tak jakoby mi akorát pasovalo nebo bylo určený mě váš článek „Boj s vlastní vlažností“.Díky vašemu časopisu i díky kázání našeho kněze si uvědomuji víc věcí a taky jsem naplněn láskou k Bohu, a to doslova. V práci a i jinde se mi dost divý, proč mám pořád tak dobrou náladu nebo že se k některým životním věcem stavím tak jak se k nim stavím. Víra k Bohu mě opravdu naplňuje a raduji se v Pánu.Moje víra, Církve, že existují další věřící lidé, to vše mi pomáhá a podporuje mě to v každodenním životě.
Také vám přeji dny Svatého týdne, trpělivost s připravováním a prací na dalších číslech a také štěstí vám osobně a to nejen dnes, ale vůbec v životě. Určitě si na vás vzpomenu při svých modlitbách a pomodlím se za celou vaši redakci, díky za skvělý časopis a mějte se moc hezky.
ZR


Chvála Kristu,
s radostí Vám mnohokrát děkuji za dodání obou požadovaných čísel časopisu Milujte se! a přeji Vaší redakci, ať se řady jeho spokojených čtenářů stále rozrůstají.
DS

Dobrý den, ráda bych u Vás objednala pro Černčickou Noc kostelů 25 časopisů Milujte se! Předem mockrát děkujeme. Jsme s Vašimi časopisy velice spokojeni, stejně jako návštěvníci Noci kostelů z loňska. Také přejeme požehnanou velikonoční dobu. S pozdravem za Černčické organizátory NK VN


...že Váš nádherný časopis Milujte se! opravdu slouží mohu ilustrovat na jednom příběhu. Můj kamarád byl se svým přítelem knězem na pouti v Lurdech a tam se mu dostalo do rukou č. časopisu 16/2011, kde je krásný článek o znamení v Bra. Podařilo se mu Petra přesvědčit a oba jeli do Bra, a to v době, kdy tam trnkový keř kvete a byli svědky zázraku: Opravdu v loni v prosinci keř rozkvetl. Velké díky za Váš časopis a hnutí Fatym! Bůh Vám všem žehnej!
S přátelským pozdravem PS

DPP 2011Zřícenina 2VI. cyklopouť do JeníkovaVI. cyklopouť do JeníkovaEma PiskováAin Karim v Lechovicích
Sdílet

Související články:
Svědectví o medailce Panny Marie (22.12.2023)
"Zatímco s ní mluvím, na Kyjev padají bomby." Řeholnice, na kterou mířili ostřelovači (27.04.2022)
P. Rob Galea - od rebela přes hudebníka až po kněze (13.04.2022)
Francesco Cristofaro, zdravotně postižený farář: „Chci být knězem až do konce“ (10.04.2022)
Palestinská písničkářka Lina Sleibi (13.08.2021)
Rozhovor s generálním představeným řádu kamilianů, otcem Walterem Vinci (24.07.2021)
Svědectví kněze z Indie (01.07.2021)
Přijeďte k nám do Vranova (02.06.2021)
Kříž ze San Damiana. Poznejte jeho pozoruhodnou symboliku a modlete se s ním! (12.04.2021)
Výročí zjevení Božího milosrdenství (05.04.2021)
Mé setkání se Svatým otcem (30.03.2021)
Doba postní a Velikonoce: Doba trojího obrácení a vzkříšení (23.03.2021)
Eucharistický zázrak v Betánii ve Venezuele (17.03.2021)
Rozhovor s herečkou Claudií Koll - „Věřit až do konce“ (16.03.2021)
Rozhovor s P. Robem Galeou pro časopis Milujte se! (09.03.2021)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (22.07.2020)
Pražské Jezulátko: Modlitba ve velké úzkosti (23.04.2020)
Pěkná propagace časopisu Milujte se! (27.02.2019)
Nový stojan v bazilice v Šaštíně je též pro časopisy Milujte se! (09.02.2019)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.01.2018)
Prosba z redakce časopisu Milujte se! (24.11.2017)
Některé z myšlenek papeže Františka k mládeži (17.09.2017)
Časopis Milujte se! jako dárek pro návštěvníky vánočních bohoslužeb (23.12.2016)
Ohlasy na časopis Milujte se! - září - prosinec 2016 (15.12.2016)
Návštěva v mezinárodní redakci časopisu Milujte se! (02.11.2016)
Charismatická katolická konference 2016 (14.07.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.05.2016)
Časopis Milujte se! vychází už i v arabštině (24.05.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.02.2016)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (29.09.2015)
Roznášení časopisu Milujte se! v Dubňanech (27.08.2015)
Časopis Milujte se! - co to je, kdo to dělá a jak to funguje... (10.06.2015)
Ohlasy na knihu Cena, kterou zaplatíš (09.06.2015)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (25.02.2015)
Předehra toho, co čeká vás, Evropany... (20.02.2015)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (25.12.2014)
Kdo bude hrát druhé housle? (24.10.2014)
Evangelista Lukáš (18.10.2014)
Prosba o pomoc s časopisem Milujte se! 28.9. 2014 (22.09.2014)
Mohu? Děkuji! Promiň! (20.09.2014)
Příběh ze života (19.09.2014)
Na cestě... (13.09.2014)
Bible - alespoň ji otevřit (03.09.2014)
Předsevzetí (02.09.2014)
Farní den v Mohelně (01.09.2014)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.08.2014)
Opovážlivé posuzování - a co s tím? (26.08.2014)
Podvedl sám sebe - článek pro povzbuzení (24.08.2014)
Prosba o svědectví pro časopis Milujte se! (05.08.2014)
Smíření (31.07.2014)
Lehkovážné posuzování (29.07.2014)
"Přikládání" - aneb příběh, který mě oslovil (12.07.2014)
Mimořádná nabídka: časopis Milujte se! pro Noc kostelů 2014 (13.05.2014)
Pomoc misiím? Proč? (09.05.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (23.04.2014)
A hlavně netlačit na pilu... (13.03.2014)
Blahoslavený Marcel Callo (08.02.2014)
Tisíc bodů... (07.02.2014)
Homeopatie (18.01.2014)
Nuda? Ne - přesycení! (16.01.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (13.12.2013)
Nebesa vypravují o Boží slávě... (08.12.2013)
Hostie přeměněná na srdeční tkáň (04.12.2013)
Krev za krev (03.12.2013)
Miluj jako první (02.12.2013)
CO SE STALO, KDYŽ ... (01.12.2013)
Neschopnost žít (23.11.2013)
Dej lásku a lásku dostaneš...Počítáme s tebou! Láska zmůže nemožné... 1+0=10 a 1 + 1000 = 11000?! Anebo je to jinak? (15.11.2013)
Tolik potřebný humor (06.11.2013)
Vyšlo 26. číslo časopisu Milujte se! (08.08.2013)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (27.07.2013)
Milujte se! na Velehradě (04.07.2013)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (27.05.2013)
DVD Křesťané ve společnosti - objednejte si! (05.04.2013)
Ohlasy čtenářů časopisu Milujte se! (12.01.2013)
Reakce na brožurku Příprava na svátost smíření dnes (25.10.2012)
Z ohlasů čtenářů na časopis Milujte se! (09.10.2012)
Vyšlo 21. číslo časopisu Milujte se! (08.06.2012)
Nabídka pořadatelům Noci kostelů (27.05.2012)
Nové číslo časopisu Milujte se ! (28.04.2012)
Propagace časopisu Milujte se! (27.04.2012)
Roznášení časopisu Milujte se! v severních Čechách (02.01.2012)
Reakce na časopis Milujte se! (08.12.2011)
Vyšlo 19. číslo časopisu Milujte se! (01.12.2011)
Vůně prvních pátků (04.11.2011)
Zážitky z podziních prázdnin (01.11.2011)
Kongres katechetů na Velehradě - seminář o časopisu Milujte se! (28.10.2011)
O časopisu Milujte se! na stránkách vlčnovské farnosti (07.10.2011)
Vyšlo 18. číslo časopisu Milujte se! (26.09.2011)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (10.06.2011)
Lectino divina (24.05.2011)
Evangelizační nabídka: Věnujte Milujte se! návštěvníkům při Noci kostelů (23.05.2011)
Otto Opálka (18.04.2011)
Časopis Milujte se! ve farním zpravodaji (11.02.2011)
Některé další ohlasy na časopis Milujte se! (21.12.2010)
Vyšlo 15. číslo číslo časopisu Milujte se! (12.12.2010)
Časopis Milujte se! - 14. číslo (27.09.2010)
Ohlasy na časopis Milujte se! (24.07.2010)
Přišlo do redakce... (02.06.2010)
Zajímavý ohlas na časopis Milujte se! (19.05.2010)
Jasné slovo otce biskupa k SČS - S odvahou proti proudu (05.05.2010)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (03.05.2010)
Kdo věří v Boha, je šťasten (23.03.2010)
Napsali nám do redakce časopisu Milujte se! (14.03.2010)
Tiskárna Tigr (08.11.2009)
Prosba na členy SČS (21.09.2009)
Hledáme dobrovolníky pro drobnou jednorázovou pomoc (13.09.2009)
10. číslo časopisu Milujte se! (31.07.2009)
9. číslo časopisu Milujte se! (27.05.2009)
Ohlasy na časopis Milujte se! (22.05.2009)
Zamilovaný Bůh (31.01.2009)
Osmé číslo časopisu Milujte se! (20.01.2009)
Sedmé číslo časopisu Milujte se! (01.12.2008)
Přijetí nových členů do Společenství čistých srdcí (29.11.2008)
Šesté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Páté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Pochod pro život - pozvání (25.03.2008)
Vyšlo čtvrté číslo časopisu Milujte se! (18.03.2008)
Vyšlo třetí číslo časopisu Milujte se! (07.01.2008)
Anketa: Jaký způsob početí bych si přál? (14.12.2007)
Setkání členů Společenství čistých srdcí (07.10.2007)
Vyšlo druhé číslo časopisu Milujte se! (15.08.2007)
Milujte se! - nový časopis pro novou evengelizaci (18.06.2007)
| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 17. 04. 2012 | 10225 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace