Zajímavé...

Mary's Meals: Rozběhni 2 Komenský

Mary's Meals Běhej pro Mary's Meals!

Nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíš. Zapoj se, motivuj své okolí a udělej něco nejen pro své zdraví, ale i pro děti z rozvojových zemí.
Pojď si zaběhat 1.-30. listopadu, kdekoli můžeš, a pomoz tak "rozběhnout 2 Komenský".

Každý kilometr se počítá! Sponzor (Mary's Meals) pošle za každý kilometr 2 koruny na Mary's Meals, tedy každým uběhnutým kilometrem zajistíš jedno školní jídlo pro dítě.
Letos si připomínáme 350. výročí úmrtí J. A. Komenského, učitele národů, jehož podobizna je na každé české dvousetkorunové bankovce.

2 Komenský pro nás symbolizují částku 400 Kč, která zajistí jedno školní jídlo denně pro dítě na téměř celý rok (průměrná částka činí 459 korun českých).
Chceš podpořit Mary’s Meals a ještě si u toho zaběhat? Pojď do toho s námi.

1. SDÍLEJ

Sdílej videokampaň 2 Komenský na svých sociálních sítích (FB, IG) a zapoj do celkové výzvy alespoň 3 přátele.
Dávej nám průběžně vědět fotkami a videi, jak se ti daří plnit výzvu. Použij k tomu sociální sítě a nezapomeň nás označit hastagem:
#bezimsKomenskym
#2komensky
Nechceš sdílet veřejně na svém profilu? Nevadí! Fotky nám můžeš poslat na email: info@marysmeals.cz

2. PŘISPĚJ

Přispěj symbolickým startovným 2 Komenských (400 Kč) na sbírkový účet 44 102 77 / 0100 nebo využij dárcovskou výzvu na www.darujme.cz.

3. Běhej!

Chceš, aby se tvé kilometry počítaly? Zaregistruj se (potřebné informace k zapisování km posíláme registrovaným do emailu) a jako bonus dostaneš nákrčník Mary’s Meals. Pokud máš, tak určitě nezapomeň běhat v tričku nebo s plackou Mary’s Meals.
Rozhýbejme „společně” celý listopad. Sdílej svoje úspěchy formou fotek, videí a postřehů!

Jdeš do toho s námi?

Rozběhni 2 Komenský 2


400


Děti

Sdílet

| Autor: Terezka Szkanderová | Vydáno dne 10. 11. 2020 | 882 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace