Zajímavé...

Další ohlasy na časopis Milujte se!

Mrazík II. 2015 Nedávno vyšlo již 34. číslo časopisu Milujte se! Získává si stále nové čtenáře. Ohlasy některých z nich jsme posbírali a přinášíme v tomto článku.

Milá redakce, chci vám poděkovat za nové číslo Milujte se! A musím říct , že mi pomáhá i ve výchově - mám jít s dcerou na preventivní prohlídku-pomocí článku Mudr. Lázničkové z dřívějšího čísla časopisu jsem jí vysvětlila, proč ji nechci očkovat na rakovinu děložního čípku.
Požehnanou dobu postní přeje BZ.


Pěší pouť mužů 2013Dobrý den,
vzala jsem si v kostele Váš časopis, s chutí jsem si ho přečetla já i dcera.
JB


Pěší pouť mužů 2013Chvála Kristu!
Moc vám děkuji, jak se nasazujete pro apoštolát.
s.X


Děkuji za Váš časopis, který se ke mně v pravý čas dostal a moc mi pomohl.
S přáním pěkného dne TS


Pěší pouť mužů 2013... Váš časopis pro mne není neznámý, znám jej od 1. čísla jen poslední asi 4 čísla nemám. Dcera měla spolužačku a ta jej objednávala i pro nás,ale děvčata rostou a život je zavál každou jinam a tak mi dodávka byla přerušena.Chybělo mi poučné čtení a zajímavé informace a tak jsem se rozhodla si jej objednat a vím, že nebudu litovat.
Ať se Vám i nadále daří. S pozdravem JH


Pěší pouť mužů 2013... ze srdce Vám přeji a u Pána vyprošuji hodně síly k práci, kterou děláte k potěšení nás, všech čtenářů! Ať Vám Bůh žehná.
S úctou BK♥


Pěší pouť mužů 2013Chvála Kristu,
... Váš časopis mám ráda, čtu ho už delší dobu, ale ne vždy se mi ho podaří sehnat, proto budu ráda za pravidelnou dodávku.
S pozdravem MJ


Pěší pouť mužů 2013Dobrý den!
Děkuji za vaši nabídku časopisu. V minulých letech se tento způsob evangelizace osvědčil. Mnoho výtisků se rozdalo. Naše farnost je zapojena i do projektu zlínského kraje Otevřené brány a tak rozdáváme i tam. ... děkuji a vyprošuji Boží požehnání.
P. KO


Pěší pouť mužů 2013... děkujeme za nabídku časopisů Milujte se!, které jsou velice kvalitní, je v tom mnoho úsilí Vašeho kolektivu, moc Vám děkujeme.
S vděčností za Vaši práci sestra PH


Pěší pouť mužů 2013Vážení,
děkujeme Vám za mimořádnou nabídku k noci kostelů, s vděčností objednáváme 30 ks časopisu Milujte se!, za který jsme velice vděčné.
Přejeme Vám hodně síly a Boží pomoci! PH


Pěší pouť mužů 2013Dobrý den,
měla bych zájem o zasílání časopisu Milujte se!, moc se mi líbí i když mi je už 61 let. Přeji Vám, aby Vám dal Pán spoustu energie k vydávání tohoto časopisu.
KH


Pěší pouť mužů 2013...děkujeme za objemnou a velmi pečlivě zabalenou zásilku časopisů Milujte se!, moc Vám děkujeme za poslání i za všechny redakční práce s tím spojené. Vše došlo v pořádku.
S přáním pokoje a dobra PH


Pěší pouť mužů 2013Dobrý den,
mnohokrát Vám děkuji. Ani nevíte jakou jsem měla radost, když mi přišly oba časopisy. Přeji Vám mnoho úspěchů a nápadů ve vydávání Vašeho úžasného časopisu. Chvalme Pána, neboť je dobrý... S pozdravem EK


Pěší pouť mužů 2013Vážená redakce,
... velmi Vám všem děkuji za tvorbu časopisu "Milujte se!". Vždy se na něho těším a najdu si tam něco pro pohlazení duše, poučení, velmi cenné rady pro výchovu mých dětí a informace ze světa i z domova.
Přeji Vám neustálou Boží přítomnost ve Vašich srdcích a krásné sluníčkové dny:-)
Moc děkuji a zdravím.
MV


Pěší pouť mužů 2013Dobrý den,
jsem katechetka a v pátek končím náboženství se skupinkou 10 dětí a chtěla bych jim dát i pomůcku k adoraci před Nejsvětější svátosti oltářní - zalíbila se mi ta Vaše z čísla 32. Moc děkuji a stále vás provázím modlitbou.
S přáním všeho dobrého - AC


Pěší pouť mužů 2013Přeji krásný den :)
... PS: Váš časopis jsem dostala od pana faráře,kam docházím na konzultace a velice mě oslovil. Mám kolem sebe pár lidiček, kterým jistě pohladí srdíčko přinejmenším stejně jako mě :) Modlím se, aby časopis oslovil mnoho, mnoho čtenářů a dál vedl k zamyšlení našich životních priorit...
Požehnané dny příští všem.
MG


Pěší pouť mužů 2013Vážená redakce,
náhodně se mi dostal do ruky v kostele v neděli po mši váš časopis, který jsem s velkým zájmem přečetla. Se zájmem nejen proto, že jsem věřící katolička, ale i bývalá redaktorka vědeckého měsíčníku. Časopis Milujte se! je velmi dobrý nejen tedy obsahově, ale i poutavě graficky. Všechno mne v něm zaujalo, hlavně Svatojakubská pout, kterou jsem, ale jen od půlky, před čtyřmi roky, až na konec světa absolvovala. Moc děkuji.
PaedDr. VP


Pěší pouť mužů 2013Milá redakce!
Chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za Váš časopis a nedovedu dost dobře vyjádřit co všechno mi dává! Jistě, je to poučení, poznávání světa, lidí, příběhy, ale právě ještě "něco" navíc, co nemá asi žádný jiný časopis. Ještě jednou moc děkuji a prosím o zasílání časopisu Milujte se! mojí kamarádce. Vždy jsem jí líčila, co jsem se zde dočetla a tak by o časopis moc stála. (...) Přeji vše dobré, zdraví a hlavně Boží ochranu!
Vaše věrná čtenářka JK


Pěší pouť mužů 2013Dobrý den,
...
Měla jsem možnost několik předešlých čísel si vzít u nás v kostele a jsem z něho přímo nadšená. Další čísla jsem následně přečetla na internetu a mám v úmyslu si je přečíst všechny, jen mě mrzí, že jsem na něj nenarazila dříve. I když je hlavně pro mladé i naší střední generaci hodně dává. Děkuji vám mnohokrát a ráda bych vám tímto přispěla svou troškou, aby mohl být šířen dál a oslovil co nejvíce lidí.
LV


Pěší pouť mužů 2013Dobrý den vážená redakce,
Váš časopis "Milujte se!" je velice hezké a povzbudivé čtení jistě ne jenom pro mně, ale také pro hodně dalších věřících či nevěřících lidí...
GS


Pěší pouť mužů 2013Chvála Kristu!
Jsem velice nadšená z vašeho časopisu. Je pro mne odpovědí pro mnoho otázek, velice hezky podaných. Mockrát Vám děkuji za Vaši smysluplnou práci.
S modlitbou za Vás a upřímným děkuji.
KN


Kongres katechetůChvála Kristu,
děkují za Vaší odpověď a už se těším na Vaš časopis, který mě opravdu zaujal. Bůh žehnej Vaší činnosti a ať Vaš časopis si najde cestu nejen mezi věřící, ale také mezi nevěřící.
RVK


Kongres katechetůChvála našemu Pánu!
to jsem rád, že časopis Milujte se!je určen i mně :-) Chci ze začátku, řekněme tento rok, si číst PDF verzi, a následný rok jít na papírovou. Ohledně té PDF verze jsem myslel, že mně bude chodit emailová zpráva upozorňující, že vyšlo nové číslo časopisu, které se dá stáhnout na adrese a té a té.
...
Krista v srdci.
MH


Kongres katechetůDobrý den,
narazil jsem na Váš časopis a líbí se mně.
MJ


MS!  21Dobrý den,
prosím o pravidelné zasílání časopisu Milujte se! Je to jako dárek pro mého tchána Miroslava Manu, kterému bude v srpnu 80 let.Jsme věřící. Sama vlastním několik čísel a Váš časopis se mi moc líbí sama bych ho chtěla dostávat.
MM


Mše svatá na Štice 12. 7. 2010Dobrý den,
na svých výletech jsem se náhodně zastavil ve farním kostele Povýšení sv. Kříže v Doubravníku, kde mne zaujal volně nabízený časopis č. 33 Milujte se! V současné době duchovní prázdnoty je po jeho přečtení pro mne tím, co v životě postrádám. Z vaší nabídky cítím, že je vydáván pro svůj hodnotný obsah, nikoliv pro zisk, což je pro mne velmi důvěryhodné. Objednávám proto jeho zasílání od následujícího čísla 34. Rovněž vás žádám o informaci, která čísla předchozí ještě máte skladem a jestli by bylo možné jej rovněž zaslat. Vím že si mohu všechna čísla stáhnout i z vašeho webu, rád bych se ale s jejich obsahy podělil se svými bližními, kteří moderní vymoženosti tohoto druhu nevlastní. Děkuji...
S přátelským pozdravem
PH

Je to skutečně úžasné čtení a přečtu pokaždé úplně každou kapitolu, narozdíl od jiných časopisů :)
Děkuji Vám a buďte požehnání :)
JK


Mašůvky 2010Dobrý den,
právě jsem se vrátila z dovolené z Vranova nad Dyjí a měla jsem možnost každý den zajít do Vašeho kostela, kde mne oslovil Váš časopis Milujte se! Krásně jsem si v něm početla, stal se součástí mé dovolené v Hotelu pod zámkem. Moc bych si přála jej číst pravidelně, už nechci ani jedno číslo vynechat. Jsme celá rodina věřící, a proto bych jej ráda objednala zatím i pro svou dceru a sestru, 3 ks. Předem moc a moc děkuji.
LP


Pěší pouť mužů 2013Vážení přátelé,
ráda bych objednala 10 výtisků časopisu Milujte se! číslo 33, které je naprosto vynikající a pro mnohé lidi velmi důležité...
Děkuji a blahopřeji ke krásnému časopisu.
ZMH

Chvála Kristu, milá redakce,
děkuji vám za váš úžasný časopis, který vydáváte. Dostaly se ke mě čísla 32 a 34 a jsem z nich naprosto uchvácená.
KK

Dobrý den,
obracíme se na vás s touto žádostí a prosbou: náhodou se nám dostal do ruky k prohlédnutí a přečtení časopis " Milujte se!" a moc nás s manželem zaujal. Přečetli jsme ho úplně celý i přes to, že manžel již nevidí a já mu vše musím číst nahlas. Bohužel je to 31. číslo z roku 2014. Doufáme, že tento časopis stále ještě vydáváte a tak vás prosíme, zda bychom si jej mohli také objednat k odběru.... Děkujeme předem, zdravíme a přejeme hezký a požehnaný den.
A a HT

Dobrý den,
před nějakou dobou se mi dostalo do ruky pár starších čísel časopisu Milujte se! Tehdy jsem se rozhodla ukázat Milujte se! i některým lidem ve farnosti. Lidi Milujte se! oslovilo. A tak bych i nadále chtěla, aby lidé u nás ve farnosti měli k Milujte se! přístup. ...
KV

Chvála Kristu,
...Jsem čtenářem časopisu Milujte se! už dlouhá léta a velice si vážím toho, co děláte. Časopis se snažím i sám šířit, ..., vezmu balík čísel a ve farnosti je rozdávám. Protože je o časopis i mezi věřícími velký zájem, když mu udělám náležitou "reklamu", hned se rozebere...
Protože ve dvou kostelích, kde sloužím, přijde za neděli na mši sv. tak do 100 lidí, zdá se mi, že tento počet výtisků by byl tak akorát, abych se po nedělní mši svaté postavil mezi dveře, a každému (resp. do každé rodiny) ho dal do ruky, ať si ho vezme domů a čte.
... P. MP

Časopis jsem úplně "náhodou" objevil v klášteře Porta Coeli a každá stránka, každý text mne upřímně oslovil.
Přiznám se, že jsem ho chtěl hned druhý den "zapomenout" v práci na kuchyňce :D Ale strach o tak drahocenné dílo mi to nedovolil. Brzo by ho jistě někdo vyhodil, ale pokud máte nějaké starší číslo, budu za něj rád ;) Uvidíme kolik dní tam vydrží ;)
Prosím jsou tam celkem 4stoly :)

Ještě jednou vám za vše děkuji, děkuji také všem ostatním, kteří se jakkoliv podílí na tak úžasné věci.
Přeju vám spoustu nacházejících čtenářů a Božího požehnání.
S Láskou v Kristu.
UP


horyVážená redakce,
...
Každé číslo, které se mi v kostele dostalo do rukou jsem přečetla od začátku až do konce a je pro mě hodně inspirující. Pán Bůh zaplať všem, kteří se nezištně podílíte na tak duchovně obohacujícím časopise.
MH


Milujte se!Děkuji. Panu Škubalovi je 85 let a v kadeřnictvi pří čekání na ostříhání ho časopis velmi zaujal.


Štěrbina
Sdílet

Související články:
Svědectví o medailce Panny Marie (22.12.2023)
"Zatímco s ní mluvím, na Kyjev padají bomby." Řeholnice, na kterou mířili ostřelovači (27.04.2022)
P. Rob Galea - od rebela přes hudebníka až po kněze (13.04.2022)
Francesco Cristofaro, zdravotně postižený farář: „Chci být knězem až do konce“ (10.04.2022)
Palestinská písničkářka Lina Sleibi (13.08.2021)
Rozhovor s generálním představeným řádu kamilianů, otcem Walterem Vinci (24.07.2021)
Svědectví kněze z Indie (01.07.2021)
Přijeďte k nám do Vranova (02.06.2021)
Kříž ze San Damiana. Poznejte jeho pozoruhodnou symboliku a modlete se s ním! (12.04.2021)
Výročí zjevení Božího milosrdenství (05.04.2021)
Mé setkání se Svatým otcem (30.03.2021)
Doba postní a Velikonoce: Doba trojího obrácení a vzkříšení (23.03.2021)
Eucharistický zázrak v Betánii ve Venezuele (17.03.2021)
Rozhovor s herečkou Claudií Koll - „Věřit až do konce“ (16.03.2021)
Rozhovor s P. Robem Galeou pro časopis Milujte se! (09.03.2021)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (22.07.2020)
Pražské Jezulátko: Modlitba ve velké úzkosti (23.04.2020)
Pěkná propagace časopisu Milujte se! (27.02.2019)
Nový stojan v bazilice v Šaštíně je též pro časopisy Milujte se! (09.02.2019)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.01.2018)
Prosba z redakce časopisu Milujte se! (24.11.2017)
Některé z myšlenek papeže Františka k mládeži (17.09.2017)
Časopis Milujte se! jako dárek pro návštěvníky vánočních bohoslužeb (23.12.2016)
Ohlasy na časopis Milujte se! - září - prosinec 2016 (15.12.2016)
Návštěva v mezinárodní redakci časopisu Milujte se! (02.11.2016)
Charismatická katolická konference 2016 (14.07.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.05.2016)
Časopis Milujte se! vychází už i v arabštině (24.05.2016)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (21.02.2016)
Roznášení časopisu Milujte se! v Dubňanech (27.08.2015)
Časopis Milujte se! - co to je, kdo to dělá a jak to funguje... (10.06.2015)
Ohlasy na knihu Cena, kterou zaplatíš (09.06.2015)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (25.02.2015)
Předehra toho, co čeká vás, Evropany... (20.02.2015)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (25.12.2014)
Kdo bude hrát druhé housle? (24.10.2014)
Evangelista Lukáš (18.10.2014)
Prosba o pomoc s časopisem Milujte se! 28.9. 2014 (22.09.2014)
Mohu? Děkuji! Promiň! (20.09.2014)
Příběh ze života (19.09.2014)
Na cestě... (13.09.2014)
Bible - alespoň ji otevřit (03.09.2014)
Předsevzetí (02.09.2014)
Farní den v Mohelně (01.09.2014)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (30.08.2014)
Opovážlivé posuzování - a co s tím? (26.08.2014)
Podvedl sám sebe - článek pro povzbuzení (24.08.2014)
Prosba o svědectví pro časopis Milujte se! (05.08.2014)
Smíření (31.07.2014)
Lehkovážné posuzování (29.07.2014)
"Přikládání" - aneb příběh, který mě oslovil (12.07.2014)
Mimořádná nabídka: časopis Milujte se! pro Noc kostelů 2014 (13.05.2014)
Pomoc misiím? Proč? (09.05.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (23.04.2014)
A hlavně netlačit na pilu... (13.03.2014)
Blahoslavený Marcel Callo (08.02.2014)
Tisíc bodů... (07.02.2014)
Homeopatie (18.01.2014)
Nuda? Ne - přesycení! (16.01.2014)
Další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (13.12.2013)
Nebesa vypravují o Boží slávě... (08.12.2013)
Hostie přeměněná na srdeční tkáň (04.12.2013)
Krev za krev (03.12.2013)
Miluj jako první (02.12.2013)
CO SE STALO, KDYŽ ... (01.12.2013)
Neschopnost žít (23.11.2013)
Dej lásku a lásku dostaneš...Počítáme s tebou! Láska zmůže nemožné... 1+0=10 a 1 + 1000 = 11000?! Anebo je to jinak? (15.11.2013)
Tolik potřebný humor (06.11.2013)
Vyšlo 26. číslo časopisu Milujte se! (08.08.2013)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (27.07.2013)
Milujte se! na Velehradě (04.07.2013)
Z dalších ohlasů na časopis Milujte se! (27.05.2013)
DVD Křesťané ve společnosti - objednejte si! (05.04.2013)
Ohlasy čtenářů časopisu Milujte se! (12.01.2013)
Reakce na brožurku Příprava na svátost smíření dnes (25.10.2012)
Z ohlasů čtenářů na časopis Milujte se! (09.10.2012)
Vyšlo 21. číslo časopisu Milujte se! (08.06.2012)
Nabídka pořadatelům Noci kostelů (27.05.2012)
Nové číslo časopisu Milujte se ! (28.04.2012)
Propagace časopisu Milujte se! (27.04.2012)
Ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! (17.04.2012)
Roznášení časopisu Milujte se! v severních Čechách (02.01.2012)
Reakce na časopis Milujte se! (08.12.2011)
Vyšlo 19. číslo časopisu Milujte se! (01.12.2011)
Vůně prvních pátků (04.11.2011)
Zážitky z podziních prázdnin (01.11.2011)
Kongres katechetů na Velehradě - seminář o časopisu Milujte se! (28.10.2011)
O časopisu Milujte se! na stránkách vlčnovské farnosti (07.10.2011)
Vyšlo 18. číslo časopisu Milujte se! (26.09.2011)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (10.06.2011)
Lectino divina (24.05.2011)
Evangelizační nabídka: Věnujte Milujte se! návštěvníkům při Noci kostelů (23.05.2011)
Otto Opálka (18.04.2011)
Časopis Milujte se! ve farním zpravodaji (11.02.2011)
Některé další ohlasy na časopis Milujte se! (21.12.2010)
Vyšlo 15. číslo číslo časopisu Milujte se! (12.12.2010)
Časopis Milujte se! - 14. číslo (27.09.2010)
Ohlasy na časopis Milujte se! (24.07.2010)
Přišlo do redakce... (02.06.2010)
Zajímavý ohlas na časopis Milujte se! (19.05.2010)
Jasné slovo otce biskupa k SČS - S odvahou proti proudu (05.05.2010)
Další ohlasy na časopis Milujte se! (03.05.2010)
Kdo věří v Boha, je šťasten (23.03.2010)
Napsali nám do redakce časopisu Milujte se! (14.03.2010)
Tiskárna Tigr (08.11.2009)
Prosba na členy SČS (21.09.2009)
Hledáme dobrovolníky pro drobnou jednorázovou pomoc (13.09.2009)
10. číslo časopisu Milujte se! (31.07.2009)
9. číslo časopisu Milujte se! (27.05.2009)
Ohlasy na časopis Milujte se! (22.05.2009)
Zamilovaný Bůh (31.01.2009)
Osmé číslo časopisu Milujte se! (20.01.2009)
Sedmé číslo časopisu Milujte se! (01.12.2008)
Přijetí nových členů do Společenství čistých srdcí (29.11.2008)
Šesté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Páté číslo časopisu Milujte se! (01.10.2008)
Pochod pro život - pozvání (25.03.2008)
Vyšlo čtvrté číslo časopisu Milujte se! (18.03.2008)
Vyšlo třetí číslo časopisu Milujte se! (07.01.2008)
Anketa: Jaký způsob početí bych si přál? (14.12.2007)
Setkání členů Společenství čistých srdcí (07.10.2007)
Vyšlo druhé číslo časopisu Milujte se! (15.08.2007)
Milujte se! - nový časopis pro novou evengelizaci (18.06.2007)
| Autor: Bohumila Hubáčková | Vydáno dne 29. 09. 2015 | 6380 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace