Adoptivní farnost

Jaká byla pěší pouť z Prahy do Jeníkova?

2025 Poprvé celou pěší pouť absolvovala Andrejka, v článku se dozvíte jak pouť prožila.





Pěší pouť byla super, našla jsem tam hodně nových lidí, s kterými jsem si povídala. Bylo krásné počasí, krásná příroda, lesy i kopce, které jsem v dálce viděla.
Mám hodně zážitků, které jsem prožila s Naty, Míšou, ostatními poutníky. Hodně jsem se nasmála a trošku jsem škádlila naše katechetky - Lucku, Danču. Ubytování bylo super, ale byla v něm nevýhoda, protože jsme spali na studené zemi. Líbilo se mi vyprávění o místních kostelech, zpívání křesťanských písniček a modlitby. Po cestě jsem nesla kříž nebo korouhev s Pannou Marií Jeníkovskou, pak jsme se v nošení střídali.
Celou pěší pouť provázela skvělá atmosféra, každý den společná mše svatá a moc milí lidé, jsem ráda, že jsem se na pouť mohla vydat. Doufám, že pojedu i příští rok.
Andy


2025


2025


2025






2025




2025




2025


2025


2025


2025


2025


2025


2025



Sdílet

| Autor: Lucie Sošková | Vydáno dne 27. 05. 2025 | 121 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace