
Jsem si jist, že nejsem jediný, kdo to zažívá, ale během vánočního období se často cítím blíže k našemu Pánu Ježíši Kristu než obvykle. Modlitba se stává o něco sladší; plnění Jeho vůle pro můj život se zdá být snazší; akutněji vnímám pravdivost těchto Jeho utěšujících slov: “
Mé jho netlačí a mé břemeno netíží”
Celý text zde...