FATYM.com nabízí:
AMIMS.net nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.fatym.com nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
|
Komentáře
ke článku: Pronásledování křesťanů: Irsko chce zavírat kněze za dodržování zpovědního tajemství ze dne 21.07.2011, autor článku: Roman Tomek
Komentář ze dne: 22.07.2011 00:20:18
Autor:
Titulek: Re:
Podmínkou platnosti rozhřešení je i v tomto případě (podobně jako u ostatních hříchů - tedy i těch, kterých se dopouštím já nebo vy) nikoliv udání se na policii, ale opravdová lítost. Součástí opravdové lítosti je nejen rozhodnutí dál již nepokračovat v hříšném jednání, ale také rozhodnutí dle svých možností napravit způsobenou škodu - alespoň v té míře v jaké je to možné, a tím způsobem, který je možný. V tom je to myslím stejné u všech hříchů.
Reakce na komentář "Re: "
Zobrazit komentáře
Zobrazit článek Pronásledování křesťanů: Irsko chce zavírat kněze za dodržování zpovědního tajemství
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
|
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš tiskoviny z nakladatelství A.M.I.M.S.?
Celkem hlasovalo: 23891
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
|