Komentáře

ke článku: Zážitek z Duchcova
ze dne 11.01.2011, autor článku: Eliška Marie Ramachová

Komentář ze dne: 11.01.2011 23:17:10
Autor: Magdaléna (magdaléna@seznam.cz)
Titulek:
Přestože máme ve fatymu při tříkrálových sbírkách celkem frmol, ukázalo se, že sbírka v dalším místě (Duchcově) a ještě k tomu tak velkému, byla v Božím plánu. Všechno tak nějak "sedělo". Jistě, je to jiná sbírka než na Moravě, ale jsem za tu zkušenost ráda. Zajímavé bylo, když někdo alespoň otevřel a omluvil se, že nemá peníze - některým z nich bych to i věřila. :+) Někteří lidé byli velmi dojatí, že i je přišli navštívit tři králové, další zmatení a překvapení. Přála bych vám zažít tu krásnou atmosféru mezi koledníky! Mnozí řekli, že příští rok rádi pojedou znovu. Tak se těšíme. A věřím, že i místní obyvatelé. V nemocnici pacienti chtěli abychom přišli příště znovu. Ale říkali jsme, že to bude za rok, tak jestli tam počkají. :+)

Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napiš první písmeno ze slova poute (malým písmem)

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace