Komentáře

ke článku: Zážitek z Duchcova
ze dne 11.01.2011, autor článku: Eliška Marie Ramachová

Komentář ze dne: 11.01.2011 21:45:33
Autor: (@)
Titulek: Re:
Docela by mě zajímalo,kdo si pořád stěžuje? Myslím,že tím,že píšeme o tom, že to tam někdy není jednoduché, tak si tím nestěžujeme,ale pouze poukazuje na určitou odlišnost. A že nikoho nezměníme a nespasíme? Domnívám se, že už spousta lidí a věcí se za těch 11 let změnilo a to v kladném slova smyslu. Sama mám spoustu pozitivních prožitků, zážitků a zkušeností. A co se týká spasení, tak to může jenom Bůh a ten je nejen všemohoucí,ale taky milosrdný a naštěstí mám jiná měřítka než mi lidé. Píšete o tom,že nevíme, jak se lidé na severu k sobě mají a jak se tam žije.Možná máte pravdu,ale nechtěl (a) byste místo té kritiky nám trochu pomoci a ukázat nám,co je pro místní lidi důležité, co je trápí nebo naopak dělá radost?Určitě bychom nějakou spolupráci uvítali. Dana

Reakce na komentář
"Re: "

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napiš první písmeno ze slova poute (malým písmem)

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace