Komentáře

ke článku: Kněží podporují rodiče
ze dne 05.09.2015, autor článku: Bohumila Hubáčková

Komentář ze dne: 24.08.2010 08:04:34
Autor: maminka MK (@)
Titulek: Re:
Srdečně zdravím. Jsem maminka čtyř hochů a zároveň učitelka. Vždy záleží na člověku, který informace předává, ale osnova, které se drží, je v učitelské praxi dost podstatná. Už před několika roky jeden ze synů v rámci Rodinné výchovy shlédl výukový film nepřiměřený jeho věku a dost dlouho vstřebával informace pro něj tehdy neadekvátní. A to bylo před vydáním příručky, kterou jsem si prostudovala. Zvláště pro začínající bezdětné učitele je velmi obtížné rozlišit míru informací vhodnou pro danou skupinu dětí. A záležitosti kolem "sexuální výchovy" průběžně děti získávají v rámci různých předmětů celou školní docházku - i v mé angličtině a chemii (třeba téma "hormony" k tomu jasně navádí). Díky za názor i toleranci, požehnané dny přeje MK.

Reakce na komentář
"Re: "

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napiš první písmeno ze slova poute (malým písmem)

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace