Komentáře

ke článku: Kněží podporují rodiče
ze dne 05.09.2015, autor článku: Bohumila Hubáčková

Komentář ze dne: 27.07.2010 12:32:36
Autor: Madla (m.landova@centrum.cz)
Titulek: Přesně to
od svých kněží /a biskupů!/ očekáváme. když se jako rodiče snažíme vychovávat děti v duchu katolické morálky a vedeme je k čistotě, takže jsme ve svém okolí považováni za blázny a jsme nuceni jít hodně "proti proudu". Děkuji všem, kteří se nebojí, veřejně se za nás postaví a podporují iniciativu rodičů, kteří si nechtějí nechat zkazit děti. Bohužel je takové podpory /i v jiných věcech morálky/ ze strany duchovenstva žalostně málo... Existují i případy, kdy vám farář při křesťanské výchově vašich dětí "hází klacky pod nohy" svým nemravným /a tím nemyslím jen 6.přikázání/ životem. Otcové, výše podepsaní, děkuji.

Reakce na komentář
"Přesně to"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napiš první písmeno ze slova poute (malým písmem)

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace