Komentáře

ke článku: Kněží podporují rodiče
ze dne 05.09.2015, autor článku: Bohumila Hubáčková

Komentář ze dne: 23.07.2010 20:36:43
Autor: Jan Hofírek (jan.hofirek@seznam.cz)
Titulek: Děkuji
kněžím, kteří se zastali nás, rodičů. Jen mne trochu zaráží, že je jich tak málo... Je smutné, když kněží, kteří /třeba při křtu/ vyzývají rodiče, aby své děti vychovávali podle víry a podle křestního slibu, je nechávají na holičkách, když se na ně rodiče obrátí třeba s tím, aby při nich stáli ve sporu se školou ohledně sexuální "výchovy". Ovšem kněží se bojí biskupů, biskupové se zase bojí sdělovacích prostředků... Když před lety vystoupil na obranu rodičů proti sexuální "výchově" P. Provazník, biskup Cikrle jej suspendoval. No, dnes podpořilo rodiče už přes 120 kněží, tolik jich snad suspendovat nelze - takže díky Bohu za toto blýskání na lepší časy...

Reakce na komentář
"Děkuji"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Napiš první písmeno ze slova poute (malým písmem)

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace