Komentáře

ke článku: Poselství Trevignano Romano - Panna Maria Giselle Cardi, 16. 3. 2021: POZOR ohledně očkování
ze dne 18.03.2021, autor článku: Roman Tomek

Komentář ze dne: 18.03.2021 21:20:43     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Kde se dá dohledat pravdivost těchto poselství?

Komentář ze dne: 18.03.2021 23:06:13     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Roman Tomek (@)
Titulek: Re:
Asi tam, kde se dá dohledat pravost jiných stále probíhajících zjevení. Mít oči a srdce otevřené a vnímat znamení doby. Samozřejmě se jedná o dosud neuznaná zjevení. A Váš komentář je taková trochu provokace, protože víte, že konkrétní odpověď dostat nelze. Žijeme v těžké době, kdy se mnoho věcí mění a všichni cítíme, že se něco děje. Skutečností ale je, že bez Boží pomoci, mimořádných milostí a ochrany Nebe nemůžeme obstát. A i to, že bez snahy o polepšení, pokání, modlitbu a důvěrnější vztah s Bohem se nám této potřebné milosti a pomoci k záchraně těžko dostane ... Tak asi tolik. Jinak jsem do článku přidal odkaz na poselství této vizionářce a další současná zjevení...

Komentář ze dne: 19.03.2021 15:45:11     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Re: Re:
Jaká provokace? Se nemůže člověk ani zeptat? Zajimavá je zvláště spojitost s očkováním. Samozřejmě, že to není 100% záchrana, ale pokud je možné se nechat očkovat, tak v tom asi není nic špatného. Navíc se v jednom hesle FATYMu říká: "Udělám co mohu, zbytek svěřím Bohu." Takže to chápu tak, že já se mohu nechat naočkovat a zbytek jak to bude dál budu svěřovat Pánu Bohu. Na tom snad není nic špatného, ne?

Komentář ze dne: 20.03.2021 23:17:52     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Re: Re: Re:
Ono je ale otázkou, jestli ono "udělám, co mohu", tedy to nejlepší, to správné, které je v mých silách udělat, jestli je to NEchat se naočkovat nebo NEMEchat se naočkovat...

Komentář ze dne: 21.03.2021 06:50:29     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re:
A co je na očkování proti covidu 19 špatné? Vždyť i na jiné nemoci se očkuje a nikdo to tak neřeší. Děkuji za odpověď.

Komentář ze dne: 23.03.2021 20:09:59     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Markéta Varmužová (m.varmuzova@seznam.cz)
Titulek: Poselství Trevignano Romano
Nikdo nikde neříká, proč se očkovat, nebo ne. Je to každého svobodné rozhodnutí. Pan Tomek zde zveřejnil jen aktuální poselství Panny Marie, kterému věřit můžete, nebo ne. Já už od dětství jezdím do Medugorje a Panna Maria nás již 40 let připravuje na Novou dobu. Medugorje také zatím není uznaná. Ale přečtěte si poselství z La Salette, Fatimy, prorocký sen sv.Jana Boska - to jsou věci, které jsou teprve před námi. Naším úkolem je ty věci zkoumat, přemýšlet o nich a ne věřit jen ČT 1, která masíruje lidi neskutečnými informacemi, že jedině očkování zachrání planetu. A ten, kdo nebude očkován bude muset žít v uzavřeném prostoru s červenou značkou na čele, protože na toho člověka se ukáže prstem: "To je ten, který rozšiřuje virus, pojďme ho bít!" Není toto totalita? Podívejte se, co se děje v Izraeli: Koncerty jen pro naočkované, fitness centra jen pro naočkované, restaurace jen pro naočkované. Není toto totalita a ztráta svobody, před kterou nás Panna Maria varuje? A přichází tak nenápadně, v zájmu dobra pro všechny. Už toto je podezřelé. V Bibli je psáno:" Nepřizpůsobujte se tomuto věku, nýbrž proměňujte se obnovou své mysli, abyste mohli rozpoznat, co je vůle Boží, co je dobré, Bohu milé a dokonalé." (Řím 12,2) Kéž nám všem Pán žehná.

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace