Komentáře

ke článku: Mnozí mladí křesťané nechápou argumenty proti gay 'manželstvím'. Proč?
ze dne 22.01.2019, autor článku: Roman Tomek

Komentář ze dne: 04.02.2019 06:31:14     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Lojza (karpisekalois@gmail.com)
Titulek:
A když má někdo člena rodiny který se oženil s mužem, tak to ho má odsoudit a zavrhnout???? Je to velmi zlé když se to stane ale když se jedná o nekoho blízkého je to ještě o to horší.

Komentář ze dne: 07.02.2019 11:16:23     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Roman Tomek (mgr.roman.tomek@seznam.cz)
Titulek: ?
A když má někdo člena rodiny který je alkoholik nebo narkoman, gembler nebo ??, tak to ho má odsoudit a zavrhnout???? Je to velmi zlé, když se to stane, ale když se jedná o někoho blízkého, je to ještě o to horší. Ano, je to zlé. Ale nerozlišujete to, co je třeba rozlišit. Člověka milovat, ale odsoudit hřích. Nebo budete podporovat člena rodiny v jeho zálibě, že pije, že hraje? - a přitom víte, že to zabíjí jeho, ničí vztahy i rodinu. A homosexulita jako taková je sklon, ne hřích. Hříchem je její praktikování, uskutečnění... To není možné schvalovat ani legalizovat.

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace