Komentáře

ke článku: Výstavy Stop Genocidě v Brně - výzva k pomoci
ze dne 28.11.2011, autor článku: Bohumila Hubáčková

Komentář ze dne: 29.11.2011 14:43:48     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Magdaléna (magdalenbaj@seznam.cz)
Titulek:
Měla jsem možnost při výstavě pomoci a bylo to opravdu velmi milé. Sice nás kdosi odrazoval, že na fakultě SS neuspějeme, protože ji navštěvují z velké části feministky, ale opak byl pravdou. S mnoha děvčaty se pěkně komunikovalo. Je to pěkná zkušenost a velké dílo. Stojí za to se na těchto akcích podílet. Studentek a studentů (nejen) jsem potkali dost. Určitě by se hodili další pomocníci s rozdáváním letáků o tom, co je to potrat (i když si mnozí myslí, že to ví, často je to jen povrchní ) a o tom, proč tuto výstavu pořádáme. Moc by pomohli lidé, ochotní mluvit s kolemjdoucími lidmi o otázce potratu. Lidé jsou zmatení a i když jsou dobří, jsou v pokušení na potrat jít nebo ho doporučit. Možná po setkání s panely výstavy a někým, kdo se jiim bude věnovat se jim celý potrat ve své hrůze odkryje a tak můžeme pomoci k záchraně života. Magdaléna

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace