Komentáře

ke článku: NOVÉNA K UCTĚNÍ PANNY MARIE ZÁZRAČNÉ MEDAILE
ze dne 19.11.2022, autor článku: Roman Tomek

Komentář ze dne: 07.05.2012 19:54:49     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Proč jsou pane Tomek vaše články nyní bez obrázků? Vypadá to divně...

Komentář ze dne: 08.05.2012 12:27:07     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Roman Tomek (roman.tomek@seznam.cz)
Titulek: Re:
Ano, souhlasím s Vámi, vypadá to divně a mne samotného to moc mrzí. Snažil jsem se k článkům dávat pěkné a aktuální obrázky, které by článek vhodně doplňovaly a dotvářely. Obrázky jsem, mnohdy pracně hledal i různě po internetu a to byla chyba. Bohužel na některé z nich se ozvali majitelé autorských práv a žádají poplatky, které jsou až ruinující. Proto jsou - z preventivních důvodů - mnou vydané články nyní většinou bez obrázků. Mrzí mne to. Ale myslím, že i bez obrázků mají co říci a byla by škoda je úplně stáhnout. děkuji za pochopení. RomanTomek

Komentář ze dne: 09.05.2013 11:49:29     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
http://www.nabozenskeakrestanskepredmety.estranky. cz/fotoalbum/krizky--medailonky--prstynek/medailka -c.15----p.marie-zazracna---kniha--/ Tady si můžete koupit zázračnou medailku pouze za 8Kč!!! :-( tohle když vidí Bůh, jak se kupčí s údajně svatými předměty, že lidé věří tomu, že jejich srdce změní kus kovu zavěšený na krku, vyrobený kdesi na mašině v továrně, zakoupený za peníze, musí být zarmoucený, když nám daroval sám sebe, v podobě Jěžíše Krista, který za nás zemřel a vykoupil nás. Jenže lidé věří spíše těmto předmětům, tretkám, s kterými se tak ve světě kupčí až hanba, které si můžou jednoduše zakoupit, než uvěřit evangeliu Ježiše Krista. Ten odkázal zcela na něco jiného, je to na každém, čemu uvěří A HLAVNĚ KOMU!

Komentář ze dne: 11.05.2013 09:48:05     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Re:
Ono je totiž jednodušší kříž nebo jiný "zázračný amulet" zavěsit na krk, než jak řekl Ježíš, svůj kříž denně nést... Když byl tu na zemi, nevedl nikdy k zavěšování předmětů na sebe a důvěřování v nich, ale odkazoval na zcela něco jiného. Důvěřovat a doufat v předměty, amulety, mně zavání pohanskými praktikami, před kterými Bůh varuje. Pamatuji si, jak jsem na jedné webové stránce, která se tvářila jako křesťanská, se dokonce prodávaly i různé "svaté škapulíře" apod.:-( tohle nemá s živou vírou v Ježíše Krista a jeho následování, nic společného. Lidé by měli důvěřovat Božímu slovu a nechodit nad to, a ne věřit více lidem s různým pochybným zjevením, které k tomuto vede. Bůh i před tímto varoval, jistě i z toho důvodu, jak by se nemohl dívat na to, že za peníze, lidskýma rukama vyrobenými předměty, si můžeme koupit "požehnání a ochranu" od Něho, že by takto chtěl být přitahován... Navíc v Písmu máme odkaz, že pokud budeme zůstávat v Něm, nic zlého se nám nestane, ten Zlý se nás nemůže dotknout, o zázračných medailkách, amuletech, předmětech, které máme na sobě nosit, tam nic není. Na poutích, když trhovci nabízejí různé "svaté předměty" se zaručenou ochranou, tak to na mě působí podobně jak prodejna s okultními předměty, kde se taky prodávají různé amulety, kameny apod. na ochranu člověka. Více bych se nad tímto zamyslela, od jakého zdroje tohleto všechno pochází, čemu věřím, než spoléhat na to, že mám na krku vyobrazenou matku Ježíše a tím se nechat uklidnit a věřit tomu předmětu, více jak důvěřovat Bohu, který nám sdělil co dělat, abychom měli Jeho požehnání a ochranu. Satan nenávidí poslušnost Bohu, dokáže se zjevovat i jako anděl světla a věřím, že i bere na sebe podobu i Marie, aby to vypadalo opravdově, ale pokud nás to zjevení nebo kdokoliv jiný vede zároveň k neposlušnosti Božímu slovu, mělo by nám to být varováním a jít od tohoto pryč a zůstávat u Božího slova, u odkazu Ježiše Krista. Tak to vnímám a tomu věřím. Iva

Komentář ze dne: 01.01.1970 01:00:00     Reagovat
Autor: neregistrovaný -
Titulek:

Komentář ze dne: 01.01.1970 01:00:00     Reagovat
Autor: neregistrovaný -
Titulek:

Komentář ze dne: 01.01.1970 01:00:00     Reagovat
Autor: neregistrovaný -
Titulek:

Komentář ze dne: 01.01.1970 01:00:00     Reagovat
Autor: neregistrovaný -
Titulek:

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace