Komentáře

ke článku: Lidové misie Lanžhot úterý 22. 2. 2011 - kázání jáhna Ladislava Kince pro muže
ze dne 23.02.2011, autor článku: administrátor

Komentář ze dne: 01.08.2012 00:22:36     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Karel (kinc@biskupstvi.cz)
Titulek: fanatismus
Dobrý den,nezlobte se,ale po přečtení dalšího blábolu od pana jáhna,se musím pozastavit nad jeho myšlenkou,že muž by měl ženu milovat až po Pánu Bohu....toto říká člověk,kterému jeho žena dala 8dětí?!?!Člověk,který připravuje mladé na manželství?Jako chlap,který se chce oženit,se na ženu,kterou miluje,dívá jako na to nejduležitější v životě...a pokud mu pak dá tolik dětí a on ji má až na druhém místě,tak není normální a je to,co jsem dal do titulku!!!Takže až zas náš mladý příště řekne,jak se bude ženit v kostele...tak mu to snad rozmluvím...protože takové bláboly nemají s manželstvím nic společného a pan Duka by měl své ovečky proškolit o tom,co je za živa v manželství důležité...jestli to,co je v manželském slibu a nebo jak podle pana jáhna,až po Pánu Bohu... Pan jáhen je ... asi jinej gang,co?

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace