Komentáře

ke článku: Uzdravení rodových kořenů
ze dne 09.02.2011, autor článku: Bohumila Hubáčková

Komentář ze dne: 10.02.2011 16:22:29     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Iva (@)
Titulek:
Po přečtení zmiňované knihy v článku, jsem si naopak nějaké věci uvědomila a prohloubila. Věřím tomu, že nás někdo z blízkých v minulosti zranil a v nás to zanechalo těžkou ránu, kterou si ani neuvědomujeme a ta nám může potom činit, vyvolávat nějaké problémy. Osobně si myslím, že je možné, že se nějaké zlé skutky, vyřknuté věty našich předků můžou s námi vléci jak neviditelná nit. Myslím, že zvlášť to zakoušejí lidé neobrácení, nezasáhnutí Ježíšovou láskou. Pokud si člověk uvědomuje nějaké zranění apod., měl by to svěřit Ježíši, měl by sám odpustit a předat to v modlitbě k Bohu. Pokud má nějaké vleklé psych.potíže, měl by Ježíši nabídnout všechny etapy svého života, a to už od početí, k případnému uzdravení. Když co my víme... S osobní zkušenosti pociťuji rozdíl, když předám Ježíši konkrétní úmysl. Ani bych se nebála termínu "uzdravení rodových kořenů

Komentář ze dne: 10.02.2011 17:30:32     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Iva (@)
Titulek: Re:
...tak koukám, že se tu nezobrazil celý můj komentář...

Komentář ze dne: 11.02.2011 11:30:23     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Iva (@)
Titulek: Re:
Chtěla bych ve stručnosti napsat, že pokud dal Ježíš svým služebníkům ve svém evangeliu, skrze modlitbu, moc uzdravovat, natož kněžím, nechápu tu nedůvěru a větu, že by nějaký kněz mohl člověku velmi ublížit, zároveň návštěva psychologa apod. se přece nevylučuje?! A hlavně uzdravuje vždy Ježíš, tak bych to nechala na Něm. Ano, každý zodpovídá sám za sebe, ale vzpomeňme na Adama a Evu - dědičný hřích. A co případy např. u otce Amortha u exorciovaných lidí, důvody jejich svázání, posednutí? Tento článek nějaké věci trošku popírá a přijde mi, že se neshodují nějaké odpovědi s evangeliem. Bylo asi dobře myšleno, abychom něco nemotali dohromady, ale zároveň bylo smeteno i něco důležitého. Tak to na mě působí. A zmiňovaná knížka s předmluvou otce Kodeta, mně vyloženě nepřijde jako špatná-nešťastná literatura. Ovšem je to můj pocit.

Komentář ze dne: 31.03.2011 11:04:37     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Anna (@)
Titulek: čtěte Bibli!
V článku se píše, že z hlediska katolické nauky je nepřijatelné předpokládat nějaké duchovní zlo pocházející z minulosti už nežijících, ale nám blízkých osob a odstranitelné nějakou modlitbou druhé osoby... Avšak Bible přímo říká, že hříchy rodičů přejdou na děti do třetího až čtvrtého pokolení.... Takže bych se v tomto spíše spoléhala na Písmo! Nesouhlasím s tímto článkem.

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace