Komentáře

ke článku: Mše svatá s Ježíšem a Marií - mystické vidění K. Rivas
ze dne 07.06.2021, autor článku: Roman Tomek

Komentář ze dne: 02.06.2013 11:07:47     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Proč pořád vytahujete staré články? Neumíte napsat něco nového? Nebo vůbec, musíte pořád pane Tomek jen články odněkud kopírovat? Což takhle vymyslet nějaký vlastní článek!

Komentář ze dne: 02.06.2013 21:36:01     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Roman Tomek (roman.tomek@seznam.cz)
Titulek: Re:
No, původně jsem se nechtěl k tomuto vyjadřovat, ale dejme tomu. Myslím, že i starší věci jsou stále aktuální a mohou oslovit jiné čtenáře, navíc přehlednost článků na těchto stránkách není valná. Vlastní článek vymyslet mohu a také to občas dělám, ale s časem je to horší. Navíc si myslím, že i okopírované články si mohou zde najít čtenáři, kteří by se k nim jinak nedostali. A proč psát něco, co už někdo napsal a možná i líp? Články jistě kopírovat nemusím a nemám nařízeno ani žádné vydávat. Dělám to, protože si stále myslím, že mají své čtenáře, a že je tato práce užitečná. (...)

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace