Komentáře

ke článku: Na náboženské svobodě závisí všechna ostatní práva
ze dne 14.10.2010, autor článku: Roman Tomek

Komentář ze dne: 15.10.2010 20:58:58     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Romane,sleduji vaše články už delší dobu.Jsou v nich zajímavé věci. Jedno mi však ve vaších článcích vadí. Pokud je přejímáte od jinud, budiž. Ale myslím si, že by nebylo špatné články převádět do českého jazyka. Proti slovenštině nic nemám, ale přeci jen jsme v česku a tak bych považovala za dobré používat češtinu. Myslím si, že některé lidi může slovenština odrazovat!

Komentář ze dne: 16.10.2010 19:26:44     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Roman T. (roman.tomek@seznam.cz)
Titulek: Re: odpověď.
Pěkně zdravím. Je pravda, že čeština je náš rodný jazyk a jsme v ČR. Souhlasím i s tím, že by to bylo lepší. Ale stálo by to mnohem více času a toho se až tak nedostává. Jistě by bylo těch článků méně a i tak je mnoho věcí, které bych rád zveřejnil a na které se nedostane. A slovenštině (snad) většina lidí rozumi. Jinak jsem moc rád, že mi pan Selecký dovolil jeho články přejímat.. Tak tolik na vysvětlenou. Děkuji za reakci a přeji vše dobré. Roman T.

Komentář ze dne: 17.10.2010 06:35:52     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek: Re: Re: odpověď.
Přes to všechno si myslím, že někdy méně,může znamenat více!

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace