Komentáře

ke článku: Kněží podporují rodiče
ze dne 05.09.2015, autor článku: Bohumila Hubáčková

Komentář ze dne: 17.07.2010 23:33:23     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Magdaléna (magdalenbaj@seznam.cz)
Titulek: Tak tomi říkám podpora!
Pán Bůh zaplať!!! Sice zatím děti nemáme, ale tuto otázku jsme řešili. Naštěstí by to u nás šlo vyřešit domácí školou. Myslím, že ale v německu už rodiče tuto možnost nemají.... Kéž by to neprošlo.

Komentář ze dne: 19.07.2010 07:01:05     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Ignác Pospíšil (cinik@centrum.cz)
Titulek:
Bohu díky za Vaši podporu!

Komentář ze dne: 23.07.2010 20:36:43     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Jan Hofírek (jan.hofirek@seznam.cz)
Titulek: Děkuji
kněžím, kteří se zastali nás, rodičů. Jen mne trochu zaráží, že je jich tak málo... Je smutné, když kněží, kteří /třeba při křtu/ vyzývají rodiče, aby své děti vychovávali podle víry a podle křestního slibu, je nechávají na holičkách, když se na ně rodiče obrátí třeba s tím, aby při nich stáli ve sporu se školou ohledně sexuální "výchovy". Ovšem kněží se bojí biskupů, biskupové se zase bojí sdělovacích prostředků... Když před lety vystoupil na obranu rodičů proti sexuální "výchově" P. Provazník, biskup Cikrle jej suspendoval. No, dnes podpořilo rodiče už přes 120 kněží, tolik jich snad suspendovat nelze - takže díky Bohu za toto blýskání na lepší časy...

Komentář ze dne: 23.07.2010 21:52:43     Reagovat
Autor: neregistrovaný - P. Pavel Zahradníček OMI (pavel[zavináč]oblati[tečka]cz)
Titulek: Re: Děkuji
Někdy je třeba se zastat rodičů, někdy dokonce biskupa... Rodičů jsem se již zastal (jsem na seznamu jako šestý), nyní bych se chtěl zastat i otce biskupa Vojtěcha Cikrleho. Pokud si dobře pamatuji, P. Provazníka nesuspendoval proto, že vystoupil na obranu rodičů proti sexuální výchově (jak by se z výše uvedeného komentáře mohlo někomu zdát). Celá záležitost byla o dost složitější. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI

Komentář ze dne: 26.07.2010 08:03:50     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Hanka (hana.kom@volny.cz)
Titulek: Díky
Děkuji všem, kteří podporují nás - rodiče. Některá jména byla pro mne velkým překvapením, naopak mi zde některá jména chybí. Je to pro mne další poučení - člověk nemůže soudit podle řečí, ale podle skutků. Ještě jednou díky a krásnou dovolenou k načerpání sil ve Vaší nelehké službě. Hanka

Komentář ze dne: 27.07.2010 12:32:36     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Madla (m.landova@centrum.cz)
Titulek: Přesně to
od svých kněží /a biskupů!/ očekáváme. když se jako rodiče snažíme vychovávat děti v duchu katolické morálky a vedeme je k čistotě, takže jsme ve svém okolí považováni za blázny a jsme nuceni jít hodně "proti proudu". Děkuji všem, kteří se nebojí, veřejně se za nás postaví a podporují iniciativu rodičů, kteří si nechtějí nechat zkazit děti. Bohužel je takové podpory /i v jiných věcech morálky/ ze strany duchovenstva žalostně málo... Existují i případy, kdy vám farář při křesťanské výchově vašich dětí "hází klacky pod nohy" svým nemravným /a tím nemyslím jen 6.přikázání/ životem. Otcové, výše podepsaní, děkuji.

Komentář ze dne: 19.08.2010 16:48:09     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MKzB (@)
Titulek: Re: Přesně to
Ano, ale kolik takových kněží je? Kolik jich je v porovnání s ostatními devianty? O tom už noviny a televize mlčí a nepíší o tom, kolik dobrého církev pro společnost dělá. (Pravda - církev je skromná a nechlubí se tím.) Bohužel dnes je doba, kdy se média snaží zaujmout za každou cenu, bulvarizují. Jednou jsem měl možnost porovnat různé noviny se skutečností a k mému překvapení nejpravdivěji informovalo Rudé právo. Ale zpátky k tématu: Spíš by to chtělo přimět rodiče (bez ohledu na vyznání), aby si na své děti udělali čas.

Komentář ze dne: 27.07.2010 20:47:26     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Bohu díky za vás, naši duchovní otcové. Ať Vám Pán žehná! MK

Komentář ze dne: 01.08.2010 22:35:26     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ian (@)
Titulek: kněží podporují..........
církev, která má nejvíc máslo na hlavě může tak akorát držet hubu a být ráda, že ji tady trpíme

Komentář ze dne: 02.08.2010 17:54:19     Reagovat
Autor: neregistrovaný - jana (@)
Titulek: Re: kněží podporují..........
Vážený pane, až příště budete chtít vyjádřit svůj názor, vyvarujte se, prosím, vulgárních slov. Nikdo na ně není zvědavý! A koukněte se kolem.Všude kde Bůh chybí je to znát - viz Vaše maličkost.

Komentář ze dne: 14.08.2010 23:16:18     Reagovat
Autor: neregistrovaný - katka (@)
Titulek: Re: kněží podporují..........
Milý člověče, zřejmě jsi usnul ještě v době komunismu a dodnes ses neprobral. Zajímavé je, že mluvíš v množném čísle "trpíme". Mluv za sebe a neschovávej se za druhé!

Komentář ze dne: 23.08.2010 15:29:04     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Veronika (veronika.poulova@yahoo.com)
Titulek:
Všechny Vás zdravím, ráda bych zde napsala svůj názor na sexuální výchovu ve školách. Nemyslím si, že je na tom něco špatného, že to může děti, kterým byl dán v rodině dobrý základ, dát jakýsi zvrácený pohled na sexualitu jako takovou. Někteří rodiče mají i dnes problém s dětmi o sexu mluvit. Pokud s dětmi budeme o sexu mluvit, vysvětlíme jim jak ony sami přišly na svět, budeme do nekonečna zdůrazňovat, že sex (nemám ráda to studené slovo, řekněme "milování") je krásný až s člověkem, se kterým budou chtít strávit zbytek života, nemůže jim sexuální výchova ve školách ublížit. Ale je to jenom můj názor, který nikomu nevnucuji.. S přáním krásných dnů, Veronika.

Komentář ze dne: 24.08.2010 08:04:34     Reagovat
Autor: neregistrovaný - maminka MK (@)
Titulek: Re:
Srdečně zdravím. Jsem maminka čtyř hochů a zároveň učitelka. Vždy záleží na člověku, který informace předává, ale osnova, které se drží, je v učitelské praxi dost podstatná. Už před několika roky jeden ze synů v rámci Rodinné výchovy shlédl výukový film nepřiměřený jeho věku a dost dlouho vstřebával informace pro něj tehdy neadekvátní. A to bylo před vydáním příručky, kterou jsem si prostudovala. Zvláště pro začínající bezdětné učitele je velmi obtížné rozlišit míru informací vhodnou pro danou skupinu dětí. A záležitosti kolem "sexuální výchovy" průběžně děti získávají v rámci různých předmětů celou školní docházku - i v mé angličtině a chemii (třeba téma "hormony" k tomu jasně navádí). Díky za názor i toleranci, požehnané dny přeje MK.

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace