Znak veklého jubilea 2000Pěší pouť do Říma

oficiální strana pěší pouti Vranov nad Dyjí - Mariazell - Řím

Tato strana sloužila jako průběžná informace o pouti v době jejího konání. I dnes je však zajímavá! Celkové shrnutí pouti si můžete přečíst v knize Jana Peňáze: Pouť do Říma od A do Z, která vznikla po návratu z pouti. Rovněž si můžete prohlédnout obrazovou galerii z pouti, která obsahuje více než 90 chronologicky uspořádaných barevných fotografií s krátkým komentářem.
 
 

Šest poutníků z Jižní Moravy (brněnské diecéze) se při příležitosti jubilejního Svaté roku 2000 (vyhlášeného papežem Janem Pavlem II.)  pěšky vydalo 16.5.2000 z Vranova nad Dyjí na pouť do "Věčného města". Do baziliky sv. Petra v Římě vstoupili v brzkých raních hodinách dne 18. června 2000.

Smysl pouti
Seznam účastníků
Fotogalerie ze slavnostního rozloučení s poutníky (ve Vranově n. D. jim požehnal den před odchodem Mons. Vojtěch Cikrle, biskup brněnsk)
Trasa putování
Aktuální informace o průběhu pouti (archiv, seřazený tak, jak informace přicházely a byly uveřejňovány na na stranách FATYMu - tehdy ještě www.volny.cz/fatym)

Vrať se na hlavní stranu FATYMu!
Domovská strana serveru www.fatym.com (s kompletní nabídkou)
Knihovna křesťanské literatury na internetu www.knihovna.net
Tato strana je archivovane spolecne se starou verzi webu www.fatym.com (nova verze od roku 2007 je zde) a je umistena na serverech A.M.I.M.S. Na serverech A.M.I.M.S jsou dale hostovany Internetova televize TV-MIS.cz, TV-MIS.com, Casopis Milujte se!, on-line internetove prehravace JukeBox TV-MIS.cz (hudebni) a TemaBox TV-MIS.cz, virualni pout do Svato zeme a na Sinaj - svata-zeme.tv-mis.cz, weby poute.eu, ps.oblati.cz a rada dalsich projektu.

NAVRCHOLU.cz