Legenda o Antikristu

Scénář: otec Leo Zerhau (FATYM Přímětice-Bítov)
Kreslí: Chajt (Libor Zajíček)
Zde si lze comics stáhnout v původní velikosti (včetně popisků pod obrázky), abyste ho mohli dál používat (pro váš časopis, nástěnky...).
Pro tuto stranu byly použity zmenšeniny. Pouze úvodní obrázek je odkazem na soubor původní velikosti.
Budete-li comics dál užívat v elektronické či jiné formě, uveďte, prosím, odkaz na naši stanu www.fatym.com.


Ruský křesťanský filozof Vladimír Solovjov ve své Legendě o Antikristu vypráví příběh člověka, který chtěl pomoci lidem, ale spoléhal přitom jenom sám na sebe.


Ježíše Krista považoval za svého konkurenta, a proto se spojil s démonickými silami. Za pomoci kouzelníka Apolónia se stal úspěšným politikem.


Křesťané mu však příliš nevěřili, a proto je všechny svolal a sliboval jim hory doly. A většina se k němu nakonec přidala.


Pravoslavný mnich Jan, katolický papež Petr II. a protestantský profesor Pauli však odhalili jeho nenávist ke Kristu.


Jan a Petr II. za to zaplatili životem. Novým papežem se stal kouzelník Apolónius.


Prezident přinutil i protestanty a pravoslavné, aby jej za papeže uznali. Hrstka nespokojených odešla pod vedením prof. Pauliho na poušť.


V noci Petr II. ožil. Také mnich Jan ožil a spolu s prof. Paulim uznali Petra II. i za svého papeže (bez nátlaku). Proti prezidentovi nečekaně povstali Židé.


Jejich situace vypadala beznadějně, ale konec světa jim přinesl vítězství. Na nebi se objevil Ježíš a oni jej uznali za svého Pána. Krista nenahradí nikdo jiný…
 
 

další kreslené comicsy od FATYMu (většinou volně šiřitelné)
texty knih (většinou volně šiřitelné)
zpravodaj FATYMu
objednávky knih (jen za příspěvek na tisk)
co dalšího nabízí Tiskový apoštolát FATYMu
hlavní strana Tiskového apoštolátu FATYMuVrať se na hlavní stranu FATYMu!
Domovská strana serveru www.fatym.com (s kompletní nabídkou)
Knihovna křesťanské literatury na internetu www.knihovna.net
 
 
Tato strana je archivovane spolecne se starou verzi webu www.fatym.com (nova verze od roku 2007 je zde) a je umistena na serverech A.M.I.M.S. Na serverech A.M.I.M.S jsou dale hostovany Internetova televize TV-MIS.cz, TV-MIS.com, Casopis Milujte se!, on-line internetove prehravace JukeBox TV-MIS.cz (hudebni) a TemaBox TV-MIS.cz, virualni pout do Svato zeme a na Sinaj - svata-zeme.tv-mis.cz, weby poute.eu, ps.oblati.cz a rada dalsich projektu.

NAVRCHOLU.cz