Zajímavé...

Podpořme projekt opravy kapličky u Onšova!

Mladí Sdružení pro obnovu památek Moravy přihlásilo do Nadačního fondu Era svůj projekt Záchrana tříboké poklony v Onšově na Znojemsku. Onšov je vesnice spadající do farnosti Vranov n. Dyjí spravovanou FATYMem, pokud by se vše podařilo, měli bychom další opravenou památku v našich farnostech. O co se vlastně jedná? Je třeba, aby co nejvíce nadšenců poslalo na konto této kapličky aspoň sto Kč.


Zkráceně:

Do 22.12.2013 se sbírá na tři postupující památky a ta, která získá nejvíc příspěvků od jednotlivých dárců, ta pak získá největší příspěvei od fondu ERA.

Jedná se vlastně o soutěž. Nadační fond ERA vybral tříbokovou poklonu v Onšově jako jeden ze tří nejúspěšnějších projektů pro region Znojemska. A na své stránce www.erapomaharegionum.cz/projetky jej uveřejnil a zařadil mezi další památky usilující o vítězný grant pro region Znojemsko.
Na záchranu a obnovu poklony může každý, finančně přispět. Památka, která v daném regionu vybere nejvíce peněz získá dle svého umístění grant: 1. místo 50.000,- 2. místo 40.000,- 3. místo 25. 000. Je možné přispět od částkami 100,-, 500,- 1000,-

Soutěž bude vrcholit od 16. 12. - 22. 12. (peníze poukázané ještě 22. 12. budou také připsány na účet projektu).

Přispět na záchranu a obnovu tříboké poklony v Onšově můžete na: www.erapomaharegionum.cz/projekty/znojemsko/33-onsov-zachrana-triboke-poklony

Můžete tuto věc podpořit i jinou cestou a to na číslo účtu: 101 7777 101/0300, ale nezapomeňte uvést variabilní symbol: 902

Proč touto cestou zachránit tříbokou poklonu v Onšově?
Při přípravě projektu, který počítá se zapojením občanů, občanské sdružení spolupracovalo se starostou obce Onšov, který obnovu poklony aktivně podporuje; nicméně Onšov jako jedna ze tří nejmenších obcí na Znojemsku, nemá dostatek prostředků na záchranu a obnovu poklony.

S přáním krásného prožití adventu,
jménem občanského sdružení
Soňa Matochová


Sdílet

| Autor: P. Marek Dunda | Vydáno dne 20. 12. 2013 | 4086 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Občanské sdružení pro obnovu památek Moravy
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Znáš adoptivní farnost Jeníkov? (viz články o farnosti Jeníkov)

Netuším, o co jde (324 hl.)
 
Něco jsem zaslechl (224 hl.)
 
Je to bláznovství (243 hl.)
 
Zpovzdálí to sleduji (236 hl.)
 
Dost se o to zajímám (328 hl.)
 
Aktivně spolupracuji (239 hl.)
 
Patřím dokonce do Klubu přátel Jeníkova (239 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1833
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace