Zajímavé...

Halloween ubližuje!

Flickr.com, ERWSS, CC BY-SA 2.0 Halloween je nebezpečný den a
zde jsou důvody, proč je tomu tak ...

HALLOWEEN JE ZAMĚŘENÝ NA NÁSILÍ

V lednu 1988 jsem se zastavil v restauraci, abych něco pojedl před dalším setkáním. Na stole byly položeny noviny, do kterých jsem se začetl. Byl tam článek, který měl nadpis "Rodiče se musí vypořádat s násilím." Jeden rodič tam psal: "Dnes jsem slyšel něco, z čeho mi stály vlasy hrůzou na hlavě ... Minulý říjen učitelka požádala žáky ve čtvrtém ročníku, aby napsali, jak by nejraději oslavovali Halloween. 80% z jejich 9-letých dětí vyjádřilo přání" někoho zabít "Odkud získávají děti takové nápady?" ptala se.

Odpověď je jednoduchá. Halloween zdůrazňuje zmrzačení, vraždy a krev. Dokonce tyto věci slaví! Pravdou je, že miliony lidí a pravděpodobně i vaše děti budou vidět během letošního Halloweenu množství televizních programů, videa, různé aktivity, které oslavují zmrzačení, mučení a vraždy.Předtím, než si řeknete: "to jim neuškodí, je to jen fantazie", možná byste mohli vzít v úvahu to, co zděšená matka našla v deníku svého dospívajícího syna. Četla: "Minulý rok jsem na Halloween ukradl auto a pronásledoval jsem dítě, které jsem pak zabil pro Ďábla. Letos plánuji udělat stejnou věc." Ten chlapec je nyní uvězněn.

HALLOWEEN UBLIŽUJE, PROTOŽE JE ZAMĚŘENÝ NA NÁSILÍ.

Nevidíte ten paradox? Kdykoliv, když čteme o násilné vraždě, tak jsme užaslí. Ale smějeme se, děláme si legraci, nazýváme to zábavou a oslavujeme ty samé věci, když se jedná o Halloween. Halloween, který je zaměřen na násilí, bourá zábrany, které mají děti vůči vraždám. Děti mají problém odlišit fantazii od skutečnosti. Další důvod, proč Halloween ubližuje ...

HALLOWEEN UBLIŽUJE, PROTOŽE ZDŮRAZŇUJE STRACH

Četl jsem článek, který měl nadpis: "Dům hrůzy pro zábavu: Mohl se stát noční můrou pro děti." Začínal takto: "Je to jen zábava, to víte. Ale pro malé dítě může být výlet v domě hrůzy, který je připraven pro Holloween, noční můrou." Strach není žert. Strach je mocný a často ničí cítění. Článek dále uváděl: "Dokonce i ti nejpečlivější rodiče nemusí odhadnout reakce dětí. Když se dítě bojí, když je traumatizované a křičí, držte ho a utěšte ho. Dodejte mu psychické bezpečí." Otázka je, nač vystavovat děti takovým traumatizujícím vlivům? Neslouží k ničemu. Ve skutečnosti mohou vyústit v dlouhotrvající citové problémy.

HALLOWEEN UBLIŽUJE, PROTOŽE JE ZAMĚŘENÝ NA OKULTNÍ VĚCI

Dva nejběžnější způsoby, kterými jsou děti seznamovány s okultními věcmi, je přes rockovou hudbu a Halloween. Tragické je to, že čím dál více a více dětí se seznamuje s okultními věcmi přes své učitele ve státních školách.

(pozn. V Americe je Halloween jeden ze dvou svátků, během kterých mají ve škole volno. Vybrali Halloween a Valentýna, protože nemají "náboženské" pozadí. Jak se však mýlili při Halloweenu. Určitě nemá křesťanské pozadí, je to však určitě náboženský den. )

Převzato z Facebooku - BOH JE LÁSKA

https://www.facebook.com/pages/BOH-JE-L%C3%81SKA/167161803346271?hc_location=stream,

(Na Fatym.com vydáno 27. 10. 2013)

 Halloween, www.flickr.com, Professor Bop, CC BY-NC-ND 2.0

Sdílet

| Autor: Roman Tomek | Vydáno dne 31. 10. 2013 | 6456 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: FC - BOH JE LÁSKA
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 408702
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace