Komentáře

ke článku: Poradna Ruth Třebíč: programy v měsíci lednu 2016
ze dne 18.01.2016, autor článku: Roman Tomek

Komentář ze dne: 05.01.2016 07:09:29     Reagovat
Autor: neregistrovaný - (@)
Titulek:
Pane Tomek,pripojuji se ke komentari pany Dany,ktery tu vcera psala,ale ktery opet nekdo smazal.Vase clanky nemaji nic spolecneho s fatymem a presto tvori temer 90% stranek.Vas styl psani se skutecne lisi nd vsech ostatnich clanku a to se mi take nelibi.Pokud je nejaky doporuceny styl,meli by se jim ridit vsichni.A to,ze na komentare,ktere tu byly uvedeny nereagujete,ale jen je mazete mam take svuj nazor.Radeji bych tu privital vice clanku o tom,co se deje ve fatymu nebo take nejake povzbudive svedectvi.Mozna by stalo se nad tim alespon trochu zamyslet. Josef

Komentář ze dne: 05.01.2016 12:33:51     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Roman Tomek (roman.tomek@seznam.cz)
Titulek: Re:
Mohl a asi bych i měl opět tento komentář smáznout, protože je to "urážející a nezdravě provokující komentář" a takové mám mazat. A navíc se sem opravdu nehodí, ale zatím to neudělám.
Jak vidím, objeví se další a zase další, anonymní. Kdo jste? Josef? Marie? Dana, podepisující se různými jmény a nyní dokonce měnící pohlaví? Nevím, pouze tuším. Ale je mi z toho smutno. Tak alespoň částečný úspěch si můžete připsat.
Fakt je, že já jsem tu s plným jménem, příjmením a známou mailovou adresou a Vaše komentáře pod křestními jmény, mnohdy ani ne vlastními...
Co se týká formy psaní článku, včera jsem psal Daně email, že směrodatné jsou pro mě pokyny administrátora (a ne její urýpané vrtání.)
Co se týká obsahu článků, netýkají se bezprostředního dění ve Fatymu, ale bydlím jinde a když jsem byl pověřen psaním, tak se vědělo, že o bezprostředním dění ve Fatymu psát nebudu.
Co se týká programů Poradny Ruth, zveřejňuji je na žádost této poradny a dělám to rád, protože ty lidi znám a jejich akce za propagaci stojí. Mám ale dojem, že problém není v obsahu toho, co píši, ale že píši...
I proto jsem rád a děkuji za podporu, které se mi od čtenářů také dostává a kterou i (nejen kvůli podobným komentářům), opravdu potřebuji. Díky.

Roman Tomek

Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Hledání na našem webu:
Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 414774
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
projekt Godzone=
Jsme mediálními partnery projektu Godzone.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.

Kontakt | O nás | Webmaster | Administrace